Kıza ilk adımı atmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Turkiye'de akli selim hicbir kiz minibuste arkasindan inen birini terslememezlik yapmaz.
Sansin dusuk ama kaybedecegin bir sey de yok. Insanca merhaba nasilsiniz dersin, baktin tersliyor pesini birakip devam et ama ayni minibuste denk gelmeye calis. Denk gelirsen de ilgilenme, belki 2. adimi o atar cunku seni fark etti artik. Atmazsa da hayat devam ediyor.

Kadınlar doğaüstü bir varlık değildir. Normal bir şekilde konuşmaya girebilirsin.

Kızla tekrar konuşmak istiyorum. Kaçan kovalanır taktiğini deniyordum. 2 haftadır hiç yazmadım. O da hiç yazmadı.

Taktiği devam mı ettirmeliyim, yoksa ona yazmalı mıyım? Çok özledim onla konuşmayı.

Yazmaya karar verdim diyelim. Direkt nasılsın mı diyeyim? Böyle diyince sohbeti devam ettirmekte zorlanıyorum. Taktik verin aşk profesörleri.

Kızla tekrar konuşmak istiyorum. Kaçan kovalanır taktiğini deniyordum. 2 haftadır hiç yazmadım. O da hiç yazmadı.

Taktiği devam mı ettirmeliyim, yoksa ona yazmalı mıyım? Çok özledim onla konuşmayı.

Yazmaya karar verdim diyelim. Direkt nasılsın mı diyeyim? Böyle diyince sohbeti devam ettirmekte zorlanıyorum. Taktik verin aşk profesörleri.
Daha önce kızla sohbet ettiysen ilgi alanların vs. bir şey hakkında yazabilirsin.
Naber diye başla.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hiç mi akıllanmazsın TR erkeği.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı