Kıza nasıl davranmalıyım?

Batıyor nasıl bir tabir? Utanmıyor musun? Ben zaten arkadaşın iyiliği için söyledim. 29 yaşında birisi bu konuyu açıyorsa muhtemelen bir şeylerden eksiktir. Kendisine bakıp halletmesi gerektiği şeyleri düşünmesi için bir yorum yaptım. Bunu yeni tecrübe ediyor olması ayıp değil bir eksikliktir bunun üstüne düşmesi gerektiğini söyledim ne var bunda?

İnsanlara bazen gerçekleri söylemek acıda olsa onun için daha hayırlı olacaktır. Ne yani hiçbir şey olmamış gibi mi yapsam daha mı iyi olurdu? Az mantıklı düşün insanların anlık motivasyona ihtiyacı yok. Benim yaptığım yorum senin yorumundan daha iyimser ve kalıcı. Anlayana.
Dostum neden utanayım? Batıyor kelimesi kötü bir şey mi? Bu konuyu açan kişi emin ol farkındadır zaten bir şeylerin eksik olduğunu. Bunu bilerek açıyordur konuyu. 29 yaşına gelip hala bu tarz konularda bilgisi olmamasının eksiklik olduğunu fark etmeyecek birisi olma ihtimali yok yani. Bunu belirtmek yerine bilgi vermek ya da nasıl davranacağını öğretmek daha doğru olacaktır diye düşünüyorum. Motivasyon vermene gerek yok, sadece zaten bildiği bir şeyi tekrar belirtmen konuyu açan taraf için kırıcı olacaktır diye düşünüyorum.

Burada biyolojik yaş değil akıl yaşı önemli. Emin ol 15 yaşındaki çocuk 30 yaşındaki adamdan daha bilgili olabilidir.

29 Yaşında olan birinin yeterli olgunluğa sahip olması gerektiğini düşünerek yaptım yorumumu. Hem biyolojik hem de tecrübe olarak. Kıza nasıl davranması gerektiğinin bilgiyle falan alakası yok.
Akıl yaşı diye bir şey de zaten yok.

Dostum neden utanayım? Batıyor kelimesi kötü bir şey mi? Bu konuyu açan kişi emin ol farkındadır zaten bir şeylerin eksik olduğunu. Bunu bilerek açıyordur konuyu. 29 yaşına gelip hala bu tarz konularda bilgisi olmamasının eksiklik olduğunu fark etmeyecek birisi olma ihtimali yok yani. Bunu belirtmek yerine bilgi vermek ya da nasıl davranacağını öğretmek daha doğru olacaktır diye düşünüyorum. Motivasyon vermene gerek yok, sadece zaten bildiği bir şeyi tekrar belirtmen konuyu açan taraf için kırıcı olacaktır diye düşünüyorum.
Sen olayı sadece bu konu olarak ele almış olabilirsin. meseleyi sadece kıza nasıl davranması gerekiyor olarak düşünmüş olabilirsin. Ben ise kapsamlı düşünüp 29 yaşına kadar bunları tecrübe edememiş olmasını örneğin özgüven eksikliği gibi ciddi bir psikolojik sorun olarak ele aldım. 29 yaşında bir adama 14 yaşında çocuğa söylediğin şeyleri söylemeye içim el vermedi. Umarım anlatabilmişimdir.

29 Yaşında olan birinin yeterli olgunluğa sahip olması gerektiğini düşünerek yaptım yorumumu. Hem biyolojik hem de tecrübe olarak. Kıza nasıl davranması gerektiğinin bilgiyle falan alakası yok.
Akıl yaşı diye bir şey de zaten yok.
Amma abartmışsınız mevzuyu abicim, ilişkiye başlayalı 3-5 gün oldu, el tutma ya da kol atma gibi şeyler için erken mi onu soruyorum yoksa sen nereden bileceksin benim tecrübelerimi.

Amma abartmışsınız mevzuyu abicim, ilişkiye başlayalı 3-5 gün oldu, el tutma ya da kol atma gibi şeyler için erken mi onu soruyorum yoksa sen nereden bileceksin benim tecrübelerimi.

Şu anda troll olduğunu düşündüğümden cevap verme konusunda tereddüt ediyorum.
29 Yaşında ilk sevgiliniz mi?
3 5 gün oldu el tutma kol atma nedir mesela kardeşim? Orta okul cümleleri bunlar.

@JuniorFd Kızın karakterini bilmediğim için çıkarımlarım yanlış olabilir ama genel olarak tutuyor. 21 yaşında biri hareket ister, eğlence ister, yakınlaşmak ister. Sizin de yaşınıza bakarak kız, sizin bir şeyleri tecrübe ettiğinizin farkındadır. O yüzden sizin yakınlaşmanızdan rahatsız olacağını sanmıyorum. Belki de şimdiye kadar neden uzak durduğunuzu bile sorguluyor olabilir.

Cidden sıkmadı değil mi şu sevgili konuları? İlk başlarda aşkım de onu yemeğe götürünce eşime... de zaten ilerler sıkıntı yapma.

Burda konu açıcak kadar abartmana ne demeli? Ayrıca senin tecrübelerini bilmiyoruz ama 3-5 gündür beraber takıldığın kızın davranışlarından, karakterinden vs. anlayıp ona göre hareket edersin, gelip burda bize sormazsın. Bunu soruyorsan bi sorun vardır, biz de burdan çıkarım yapıyoruz.

@JuniorFd Kızın karakterini bilmediğim için çıkarımlarım yanlış olabilir ama genel olarak tutuyor. 21 yaşında biri hareket ister, eğlence ister, yakınlaşmak ister. Sizin de yaşınıza bakarak kız, sizin bir şeyleri tecrübe ettiğinizin farkındadır. O yüzden sizin yakınlaşmanızdan rahatsız olacağını sanmıyorum. Belki de şimdiye kadar neden uzak durduğunuzu bile sorguluyor olabilir.
Yani ben de hemen ürkütmek istemedim belki yanlış anlar dedim sonuçta ilk kez kendimden bu kadar küçük biriyle birlikteyim

Yeni konular

Geri
Yukarı