Kızdan hoşladığım için ne yapmalıyım?

Fatihho0

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba, bugünlerde burada da buluşmak varmış direkt konuya geçeyim.
Kendisi ile 2 yıl önce gönüllülük esaslı bir kurumda tanıştık ve o zamanlar sevgilisi vardı. Geçen gün arkadaşım bana onu hatırlattı ve çağırdım gelmez sanıyordum ama direk geldi ve bana çok yakın davrandı. İyi davrandı ben de ona, o bana nasıl davranıyorsa öyle davrandım. Daha da gelişti konular, sonrasında arkadaşım bir yere gitti ve yaklaşık 3 4 saat yalnız kaldık, bayağı güzel sohbet muhabbet ettik. Beni kucağına yatırdı, saçlarımla oynadı ve sürekli göz göze geliyorduk.
Neyse sonrasında yemek falan yedik, otobüsüne bıraktım eve döndüm ve ondan ayrılmadan önce kolyesini ödünç almıştım. Tam hatırlamıyorum ama diğer günü olması lazım bir anda beni aradı ve geliyorum. Hadi buluşalım dedi, kabul ettim, gittik bir kafede kahve içtik. Gayet güzel kaliteli seviyeli bir sohbet ettik, sonrasında benim bir işim vardı ve kalkmam gerekti aynı şekilde tekrar otobüsüne bıraktım. Sarıldık ve eve gidene kadar bana yazdı, ayrıca bana çok iyi davranıyor çok ilgili davranıyor.
İlgi bekliyor gibi davranıyor ama bazen de fazla ilgilenmiyor. Fazla takmıyor anladığım kadarıyla, bir adım atıp iki çekiyor. Belki benden mi bir şey bekliyor bilmiyorum ama bana böyle davranması içimi hoş etmedi değil. Sizce nasıl davranmalıyım? Bir kere daha buluşup kendimden emin olduktan sonra duygularımı belli etmeli miyim ya da şu anlık bu şekilde stabil mi devam etmeliyim?
Kusura bakmayın, hakkınızı helal edin ve buraya kadar okuduğunuz çok teşekkür ederim. :) son olarak da şu videoyu eklemek istiyorum:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlgi bekliyor gibi davranıyor ama bazen de fazla ilgilenmiyor.
Buraya kadar çok iyiydi. Şuraya kadar soyleyebileceğim tek şey, açılmanız. İlişkiniz duzgun bir şekilde ilerlemiş zaten.

Ancak bundan sonraki kısım dusundurmedi değil. Acaba ilgi manyağı olarak tanımladığımız bir kız mı? Yedek listesinde misiniz?

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE hocam gerekli soruyu sormuş, vereceğiniz cevaba göre de tavsiyelerini iletecektir.

Beni kucağına yatırdı, saçlarımla oynadı ve sürekli göz göze geliyorduk.
Benim aklıma takılan kısmın birisi de uzun süre konuşulmayan kızın bunu yapması garip geliyor.

Mesajlarınıza ne kadar sürede cevap veriyor?
Kendisi Stajyer Fizyoterapist ve günleri genellikle yoğun geçtiğinden dolayı hemen dönemiyor ama boş vakitlerinde fotoğraf filan yolluyor çıkınca bazen arıyor ve mesajlarıma ortalama cevap verme süresi yarım saat içinde. Sadece bugün konsere filan gitti arkadaşlarıyla vakit geçirdi fazla konuşamadık ama gayet iyi davrandı.

Bahsettiğin şeyi ben de düşündüm ve bu yüzden insanlardan fikir almaya çalışıyorum.
Buraya kadar çok iyiydi. Şuraya kadar soyleyebileceğim tek şey, açılmanız. İlişkiniz duzgun bir şekilde ilerlemiş zaten.

Ancak bundan sonraki kısım dusundurmedi değil. Acaba ilgi manyağı olarak tanımladığımız bir kız mı? Yedek listesinde misiniz?

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE hocam gerekli soruyu sormuş, vereceğiniz cevaba göre de tavsiyelerini iletecektir.
Aslında ilgiyi seviyor kendisi yedek listesinde miyim bilmiyorum ama bana ikinci planda değil de birinci plandaymışım gibi davranıyor belki de benim yedeklerim vardır.
Bu arada hepinizden özür dilerim dün cevap yazma cezası aldım ondan cevap veremedim.

Geri
Yukarı