Kızdan özel fotoğraf istemek ayrılık sebebi mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Adult Çitler

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Antrenör
Kız arkadaşımın sevgilisi kendisinden özel uygunsuz fotoğraf istemiş. Anladınız siz tam olarak tabirini söylemek istemiyorum. Hatta isteme şekli daha trajikomik o kelimeyi yazıp '?' koymuş. Kız arkadaşım da böyle bir insan değil. O gerçekten içten seviyor. Ama bu sevgilisi böyle saçma sapan şeyler isteyen birisi. Üzülüyorum onun adına. Kaç kere ayrılması gerektiğini söyledim. En kısa zamanda yapacağını, şu anlık kafasının karışık olduğunu söyledi. Kız kesinlikle böyle şeyler atacak birisi değil, bana da söyledi zaten eğer böyle bir şey yaparsa kullanılmış gibi hissedeceğini. Sizce bu ilişkilerde olabilecek bir şey mi ? Daha 1 aylık ilişkileri var ve hayatta sadece 1 kere görüşmüşler. Benim burada ne yapmam gerekiyor? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Not: Kız arkadaşımla 1 yıldır yakın arkadaşız, bana güveni sonsuz.

Ayrılık sebebi olmalı o kız için. 1 aylık ilişkide 1 kere görüşüp nude istemek ne?

Bunun açıklaması ben ciddi bir ilişki istemiyorum, seninle eglenirim, canım sikilinca da ayrılırım. Zararlı çıkacak kim? Kız. O zaman ayrılmalı yol yakınken.

Kız arkadaşımın sevgilisi kendisinden özel uygunsuz fotoğraf istemiş. Anladınız siz tam olarak tabirini söylemek istemiyorum. Hatta isteme şekli daha trajikomik o kelimeyi yazıp '?' koymuş. Kız arkadaşım da böyle bir insan değil. O gerçekten içten seviyor. Ama bu sevgilisi böyle saçma sapan şeyler isteyen birisi. Üzülüyorum onun adına. Kaç kere ayrılması gerektiğini söyledim. En kısa zamanda yapacağını, şu anlık kafasının karışık olduğunu söyledi. Kız kesinlikle böyle şeyler atacak birisi değil, bana da söyledi zaten eğer böyle bir şey yaparsa kullanılmış gibi hissedeceğini. Sizce bu ilişkilerde olabilecek bir şey mi? Daha 1 aylık ilişkileri var ve hayatta sadece 1 kere görüşmüşler. Benim burada ne yapmam gerekiyor? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Not: Kız arkadaşımla 1 yıldır yakın arkadaşız, bana güveni sonsuz.

Resmi bir iş değil ki bu, sıkıldım deyip bile ayrılabilirsin. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı