Kızın baciko demesi

Aklıma çok güzel bir laf geldi ama forum kuralları bana söylettirmiyor. Galiba yayıncı arkadaş birazcık ergenimsi, tiktokumsu(TikTok kullanan biri) gibi birisi. O yüzden öyle demiştir. Bir de yayınına katıldıktan sonra fotoğraf isteyip siz de direk kendi fotoğrafınızı göndermemişsinizdir umarım. Umarım güvenmemişsinizdir o yayıncı arkadaşa.

Belki Hachikom demek istemiştir. :p

Dosya Ekleri

• d4j65ly-de1ef70b-4563-45b6-ac44-02a1efc69328.jpg
    d4j65ly-de1ef70b-4563-45b6-ac44-02a1efc69328.jpg
    55,4 KB · Görüntüleme: 38
Aklıma çok güzel bir laf geldi ama forum kuralları bana söylettirmiyor. Galiba yayıncı arkadaş birazcık ergenimsi, tiktokumsu(TikTok kullanan biri) gibi birisi. O yüzden öyle demiştir. Bir de yayınına katıldıktan sonra fotoğraf isteyip siz de direk kendi fotoğrafınızı göndermemişsinizdir umarım. Umarım güvenmemişsinizdir o yayıncı arkadaşa.
İlk başta göndermedim zaten atmamak için direndim mesaja falan bakmadım sonunda da ne olabilir en fazla diyerek attım. O ısrar etti.

Bende bilemedim size soruyorum. Yayınına katıldım, fotoğraf istedi, biraz muhabbet ettikden sonra bacikomsun dedi. Bende fazla uzatamadan konuyu değiştirdim ki yanlış bir şeyler demeyeyim. Sizce nedir demesindeki amacı?

Lakap takanları genelde sevmem. Bence terslemeye başla. Gerekirse muhatap bile olma.

Yeni konular

Geri
Yukarı