Kızın beni sevdiğini nasıl anlarım?

Yer
Türkiye
Daha fazla  
Merhaba, dostlar her şeyi en başından anlatacağım okulun ilk haftası bir kızdan hoşlandım, kız karşı sınıftaydı göz göze falan geliyorduk, bir arkadaşımdan adını öğrendim kızın sevgilisi varmış, bir gün sevgilisini çağırdım, bir yere konuştuk seviyorum dedi bende kızın peşini bıraktım(çocuğa benim kızı sevdiğimi söylemesini istedim kabul etti)ancak bir türlü unutamadım dün ayrıldıklarını öğrendim, ben her teneffüste arkadaşlarımla hep aynı yerde takılıyoruz ve bu kızda 2 gündür neredeyse her teneffüs bir arkadaşıyla birlikte oraya gelip oturuyor sürekli bize doğru bakıyordu. Bugün tam zil çaldığında kız yanımdan geçerken adı ile hitap ettim biraz güler gibi oldu seni hala seviyorum dedim bir şey demedi bende uzaklaşıp sınıfıma gittim bir sonraki teneffüs kız yine arkadaşıyla oraya gelip yine bize doğru teneffüs boyunca baktı. Ben onlara doğru baktığımda oda daha net bakıyordu, bir şey yapmadım, dostlar lisedeyim şu an, abilerim ablalarım bir yol gösterin?

Merhaba, dostlar her şeyi en başından anlatacağım okulun ilk haftası bir kızdan hoşlandım, kız karşı sınıftaydı göz göze falan geliyorduk, bir arkadaşımdan adını öğrendim kızın sevgilisi varmış, bir gün sevgilisini çağırdım, bir yere konuştuk seviyorum dedi bende kızın peşini bıraktım(çocuğa benim kızı sevdiğimi söylemesini istedim kabul etti)ancak bir türlü unutamadım dün ayrıldıklarını öğrendim, ben her teneffüste arkadaşlarımla hep aynı yerde takılıyoruz ve bu kızda 2 gündür neredeyse her teneffüs bir arkadaşıyla birlikte oraya gelip oturuyor sürekli bize doğru bakıyordu. Bugün tam zil çaldığında kız yanımdan geçerken adı ile hitap ettim biraz güler gibi oldu seni hala seviyorum dedim bir şey demedi bende uzaklaşıp sınıfıma gittim bir sonraki teneffüs kız yine arkadaşıyla oraya gelip yine bize doğru teneffüs boyunca baktı. Ben onlara doğru baktığımda oda daha net bakıyordu, bir şey yapmadım, dostlar lisedeyim şu an, abilerim ablalarım bir yol gösterin?
Yaş kaçtı?

Son düzenleme:
Seviyorum hocam ama dediğim gibi nasıl konuşucam bilmiyorum? Dediğim gibi sadece sevdiğimi söyledim.

Sizce ne yapmalıyım hocam?

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE @burakspy hocalarım konuya bir bakabilir misiniz?

Hocam lisede kız peşinde koşmak sonu hüsran olur, hem ders notlarını etkiler hem akıl sağlığını hem de zamanını çöpe atar. Büyük ihtimal sevgili olsanız bile en fazla bir yıla ayrılıyor olacaksınız. Bence unutmaya çalışın, kıza sevdiğinizi söylediğiniz halde gülüp geçtiyse süründürecek gibi duruyor, nasıl konuşacağın konusuna gelirsek genelde sosyal medya üzerinden daha rahat olursun konuşurken yüz yüzeykenki olan gerginlik ve utanç olmaz mümkünse bir yakınından numarasını veya Instagram'ını bulmaya çalışın, bulursanız ne âlâ oradan artık olacaksa olur seni seviyorum falan filan öyle öyle uzar konu zaten fakat gerçek hayatta insanın ağzı yüzü tutuluyor genelde ne diyeceğini şaşırıyor eğer bulamazsanız Instagram'sini gidip kızdan istemeniz gerekecek. Yüz yüzeykende bunu söyleyebilirsiniz sevdiğinizi fakat kız utanıp cevap vermeyebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı