Kız arkadaşımın beni sevdiğini nasıl anlarım?

Sevdiği var

Hectopat
Daha fazla  
Kız arkadaşım var çok iyi konuşuyoruz pek yanına gitme fırsatım olmuyor. Konuşmalarda seviyormuş gibi geliyor ama bir yandan benim düşüncem bir sıkıntı varmış. Bir olay oldu, ondan sonra oldu. Nasıl anlayabilirim?

Allah Allah, dertleri neymiş ki?

Anlatır mısın şu "olayı" lütfen?

İltifat et, karşılık alırsan ama içten şekilde iş tamamdır.

Şimdi kız kendi kız Ark'lar arasında öz güvensiz tipsiz vb demişler bana işte sonra sever mi sever demiş biri başkasına ayarlayalım falan konuşması olmuş. Bu sevgili olduğumuzdan bir 3 4 gün önce konuşulmuş.
İltifat ediyorum bir kere şöyle dedi "atma zehirli oku işte ya (iltifatlara içim gidiyor)"

@Sevdiği var

Kız grubunda bi' sıkıntı var burası net. Şu an konuş istersen, bir de yüz yüze konuşursun. Pek sana kötü gözle baktığını sanmıyorum, bakıyorsa kız grubuna bakıyordur kötü şekilde.

Kız arkadaşım var çok iyi konuşuyoruz pek yanına gitme fırsatım olmuyor. Konuşmalarda seviyormuş gibi geliyor ama bir yandan benim düşüncem bir sıkıntı varmış. Bir olay oldu, ondan sonra oldu. Nasıl anlayabilirim?
indir.jpg

Bir papatya buluyorsunuz ve başlıyorsunuz koparmaya tek tek. Seviyor, sevmiyor, seviyor, sevmiyor. En sonunda bulacaksınız sizi sevip sevmediğini.

Aydınlattığın için teşekkürler.

Melek Mosso-hayatim kaymis
Bana bu şarkıyı dinlememi söleid klip sakın izleme dedi tabii ki izlemedim ne demek istemiş burada anlamadım bir mesaj mı var burada yoksa sadece önerdimi 2 haftayı falan aştı bu şarkıyı falan
@Sevdiği var

Kız grubunda bi' sıkıntı var burası net. Şu an konuş istersen, bir de yüz yüze konuşursun. Pek sana kötü gözle baktığını sanmıyorum, bakıyorsa kız grubuna bakıyordur kötü şekilde.

Son düzenleme:
@Sevdiği var

Senin yerine izleyebilirim, bilmiyorum klipte ne var ben de. İzlemeden bilmesi zor.

Dinledim şarkıyı ama bunu sebepsizce bir anda dinle dedi onu anlamadım.
Bir şey mi demek istedi yoksa öylesine mi?

Sözler falan nasıl? Klibi izledin mi?

Bir şey demek istemiş de olabilir belki.

Geri
Yukarı