Kızın elini tutabilir miyim?

"Yarın müsait misin? Bana gelebilir misin diyecektim? Film izleriz falan, vakti iyi değerlendiririz diye düşünmüştüm. Yemek yapmayı öğrenmek istiyorum, istersen beraber yapar ve öğreniriz" nasıl sence?

Çok resmi kızlar fazla resmiyet sevmez.
Böyle yazma, işte açıkla olayı virüsten dolayı dışarısı tehlikeli ve havalar sıcak istersen bize gelebilirsin deyip yapabileceğiniz şeyleri anlat.
Böyle yazarsan kız birdenbire ne oluyor der.

Bu on numara işte. Yaz kıza bekliyoruz. Tepkisini de söyle bize merak ettim. :)

Bu sen misiniz hocam :D
8ed665c80455899ae5acd7429a65a5f6.jpg

Dostum açık konuşayım daha elini tutmadan nasıl sevgili oldunuz anlamadım açıkcası ama utanılacak bir şey yok ortada yürürken elinden tut yavaş yavaş sonradan koluna girsin evine bıraktığın zaman sarıl öp dudaklarından sevgini fiziksel olarak da belli etmen gerek yoksa bi süre sonra sen de o da ilişkiden uzaklaşmaya soğumaya başlarsınız şuan kanka gibi ilerliyorsunuz bana sorarsanız :D

Dostum açık konuşayım daha elini tutmadan nasıl sevgili oldunuz anlamadım açıkcası ama utanılacak bir şey yok ortada yürürken elinden tut yavaş yavaş sonradan koluna girsin evine bıraktığın zaman sarıl öp dudaklarından sevgini fiziksel olarak da belli etmen gerek yoksa bi süre sonra sen de o da ilişkiden uzaklaşmaya soğumaya başlarsınız şuan kanka gibi ilerliyorsunuz bana sorarsanız :D
Yeni oldukları için ikisi de heyecanlı ve çekingen davranıyor. Birkaç buluşma sonrasında geçecektir.

Yarın annemle alışverişe gitmem lazım dedi belki sonra dedi . Ben dedim heralde sallıyacak . Sonraki gün olabilir ama dedi :)
Bugün gün içerisinde veya gece o gün ne yapacaklarınızın planlarını yapın, konuşun ve sen kendini çok kasma doğal ol akışına bırak.

Geri
Yukarı