Kızın elini tutabilir miyim?

Kanka çıkmaya yeni başladıysanız davet etme kız seni abaza sanar. Biraz bekle sonrası için iyi bir tercih kız gelebilir sonra bu kadar da abartma yani nasıl erkek arkadaşını eve çağırıyorsan onu da çağırabilirsin normal bir şey. Bizim ülke de cinsellik bastırıldığı için böyle şeyler ayıplanıyor. Bazı cinsel suçların çoğu da bu bastırmanın sonucunda ortaya çıkıyor maalesef.
Bana da öyle gelmişti zaten o zaman yemek işi kaldı.

Harbi eve davet etsem nasıl tepki alırım? :)
Aha şimdi aklıma geldi. Bu kızla yemek pasta falan beraber yapsak 10 numara aktivite olmaz mı? :)
Güzel aktivite, buna ek olarak Asya mutfak yemeklerini yapmayı da deneyebilirsiniz.

Harbi eve davet etsem nasıl tepki alırım? :)
Aha şimdi aklıma geldi. Bu kızla yemek pasta falan beraber yapsak 10 numara aktivite olmaz mı? :)
Bence ters tepki almazsın ve yanlış anlamaz. Çünkü virüsten dolayı dışarıda yapılabilecek aktiviteler sınırlı.

Ya nasıl bir salaklık yaptıysam dün 2 haftadır sevgili olduğum kızla buluştuk, şimdi geldi falan biraz yürüdük sahilde sonra ben kara kara düşünüyorum. Acaba nasıl elini tutabilir miyim diye sonra kız bir anda yüzüme baktı benim de ağzımdan çıktı. "Elini tutabilir miyim?" Ondan sonra kız kahkaha atıyor yok tutma falan demeye başladı. Bozmamak için bende güldüm de sorun şu yine kızın elini tutmadım. Ne yapacağım abi ben?
Neden böyle bir soru sordun ki ? Kızı kafeye götürüp beraber kahve içtikten sonra kız zaten senin ona yakınlaşmak istediğini anlardı ve yanyana gezmiş olurdunuz zaten. İlk kez mi buluştun kankacım ?

Aga şimdi arada kaldım çıktığımız 2 hafta oluyor. Ne yapayım çağırıyım mı? Farklı bir amacım yok zaten de yanlış anlamasından korkuyorum. Ayrıca eve çağırdımda bir sıralama yapın ben şöyle olsun diyorum.
Gelsin oturalım biraz sohbet falan sonra konuyu açıyım tatlı yapalım ardından yaptığımız tatlıları PC'deyken gömelim. Sonra film izlerken aldığım redbull/cafe ve cipsleri yiyelim en son balkon keyfi ardından finito :)
Neden böyle bir soru sordun ki ? Kızı kafeye götürüp beraber kahve içtikten sonra kız zaten senin ona yakınlaşmak istediğini anlardı ve yanyana gezmiş olurdunuz zaten. İlk kez mi buluştun kankacım ?
Evet.

Aga şimdi arada kaldım çıktığımız 2 hafta oluyor. Ne yapayım çağırıyım mı? Farklı bir amacım yok zaten de yanlış anlamasından korkuyorum. Ayrıca eve çağırdımda bir sıralama yapın ben şöyle olsun diyorum.
Gelsin oturalım biraz sohbet falan sonra konuyu açıyım tatlı yapalım ardından yaptığımız tatlıları PC'deyken gömelim. Sonra film izlerken aldığım redbull/cafe ve cipsleri yiyelim en son balkon keyfi ardından finito :)

Evet.

Kızın kafa yapısını biliyorsundur az çok yanlış anlamiyacak biriyse çağır eve dediğin gibi takılın ama öyle biri değilse yapma derim.

Uzun bir ilişkileri yoksa kız yanlış anlayabilir daha ilk baştan ev riskli bence kızdan kıza değişir tabii.

Evet.
Bence kız seni tanımıştır zaten öyle bir amacının olmadığını anlamıştır o nedenle sorun olmaz kızlar çok farklı düşünüyorlar. Ayrıca virüs olaylarından dolayı kızda hak verecektir. Bu planı ona anlatıp düşüncesini anlayabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı