Kızını YKS'ye yetiştirmeye çalışan baba kazada hayatını kaybetti

Gerçekten çok üzücü bir durum, umarım kız sağlığına kavuşur ve kalıcı bir hasar almaz.
Haberden bağımsız kız 16 yaşında yazıyor üstte, ben 17 yaşındayım 11.sınıfı yeni bitirdim, 16 yaş YKS biraz erken değil mi?

AÖL ile 1 yıl erken bitirebiliyorsun bir de anasınıfına gitmeden direkt ilk okula başladıysa olabilir.

Gerçekten çok üzücü bir durum, umarım kız sağlığına kavuşur ve kalıcı bir hasar almaz.
Haberden bağımsız kız 16 yaşında yazıyor üstte, ben 17 yaşındayım 11.sınıfı yeni bitirdim, 16 yaş YKS biraz erken değil mi?
Zamaninda ilkokula 5 yasinda baslama saçmalığı vardı ondan olabilir veya yks'ye girecek kizin kardesidir belki.

AÖL ile 1 yıl erken bitirebiliyorsun bir de anasınıfına gitmeden direkt ilk okula başladıysa olabilir.

Ben geçen yıl sınıfta kaldım, onu saymazsak şu an bende YKS'ye giriyor olacaktım, ama yine de 12'lerin çoğu 18 ben erken başladım, ondan 2 yaş erken nasıl giriyor diye merak etmiştim, teşekkürler. Ama bana göre 16 yaşında birinin YKS'ye girmesi pek sağlıklı değil, neredeyse LGS yaşında.

Erken başlayan geç başlayan çok yani.

Anladım teşekkürler.

Erken başlayan geç başlayan çok yani.
O bir sene sonraydı diye biliyorum. Kardeşim de 2005'li ondan biliyorum (bu sene girdi sınava). Kardeşimden sonra başlayanlar 2 yaş küçük başlamıştı, yani 3 sene aynı anda 1. sınıfa başlamıştı.

Neyse konu bu değil, çok üzüldüm. Araba sürerken her zaman temkinli olun, hız yapmayın, lütfen.

Geri
Yukarı