Kızını YKS'ye yetiştirmeye çalışan baba kazada hayatını kaybetti

Allah rahmet eylesin, geride kalanlara başsağlığı ve Allah'tan sabır diliyorum. Kızına çok üzüldüm. Muhtemelen kızı bir ömür boyunca babam benim yüzümden öldü diyerekten vicdan azabı çekecek ve çok acı durum. Allah'ım bu nasıl sınavdır böyle? Allah'ım kimseye anne, baba, kardeş, evlat acısı yaşatmasın inşallah.

Not : Babayı kızı görsel işitsel uyaran boğanda baba üstünde o vahameti yaratanda kızı üstünden baskın kuranda o pedala kökleten bunlar, niye çok güvenli çok sıkı çok ciddi algısı yaratmak için PR, babayla kızın durumundan gene onlar pay çıkarınca onlara laf gelende ilk iş insanları milletin üstüne salacak olanda onlar.

Yani özetle, bu bir sadistliktir bunu sadistliği icra edenlerde kusura bakmasınlar emir kulu da olsan benim işim bu maaşlı çalışanım ben diyorsan da benim dünyamda örneğin görülen bir mahkemede bu sadistliği yapanlar en aşağı otuz yıl yerler otururlar kapalı cezaevinde.

@Oreki @ZCPS21

Önemli bilgilendirme :

Bu tip haberler pompalanma nedeni, algıda seçiciliğe binaen YKS, döneminde ülkedeki yolsuzluklar yozlaşma soruların çalınması torpiller usulsüzlükler vesaire geniş skala da itibar sorunu yaratacağı için burada PR yani itibar çalışması yapılmaktadır.

PR ekibin metin çalışmasını aşağı yukarı şöyle düşünebilirsiniz.

Baba kızını YKS yetiştirirken ölsün, kızı ağır yaralı olsun kızının ve babanın ne kadar YKS ye önem verdiğinin altını çizelim. O kadar çok her şey dört dörtlük ve güzel ki geç kalınca YKS giremeyeceği için babada kızda telaşlı, çünkü YKS güvenilir çok sıkı tedbirler. O yüzden YKS geç kalmamak için kızda baba da telaşlı.

Bunla alakalı herhangi bir karşıt söylemde bulunanlar da, Cani düşüncesiz psikolojik sorunları olan problemli insanlar olarak tanımlarız, bu sayede kimse yaptığımız kötülüğü ortaya çıkaramaz konuşamaz.

Haberlerde de şimdi, sınava geç geldi ağlıyor alınmadı, on beş saniye geç kaldı ama o kadar güvenli ve o kadar sıkı tedbirlerle korunuyor ki her şey güzel ki kimsenin hakkı yenmiyor.

Bu açıdan düşünürseniz hepimiz en azından normal aklı selim alelade insanlar olabilseydik bu habere üzüleceğimize bunu böyle bir fırsata çevirip markaj çekenlere veryansın eder kahrolurduk.

Hatta yazıyorum bir saniye Youtube'a ana habere düşmüştür şimdi.

@ZCPS21 Yani özetle bu bir şeytanlık kötülük bir sadistlik.

@ZCPS21 buyrun şaşırtmadı:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Alın Muhalefet medyası

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Buyrun

Kızının geleceği için...

Gerçekten çok üzücü bir durum, umarım kız sağlığına kavuşur ve kalıcı bir hasar almaz.
Haberden bağımsız kız 16 yaşında yazıyor üstte, ben 17 yaşındayım 11.sınıfı yeni bitirdim, 16 yaş YKS biraz erken değil mi?

Son düzenleme:
Not : Babayı kızı görsel işitsel uyaran boğanda baba üstünde o vahameti yaratanda kızı üstünden baskın kuranda o pedala kökleten bunlar, niye çok güvenli çok sıkı çok ciddi algısı yaratmak için PR, babayla kızın durumundan gene onlar pay çıkarınca onlara laf gelende ilk iş insanları milletin üstüne salacak olanda onlar.

Yani özetle, bu bir sadistliktir bunu sadistliği icra edenlerde kusura bakmasınlar emir kulu da olsan benim işim bu maaşlı çalışanım ben diyorsan da benim dünyamda örneğin görülen bir mahkemede bu sadistliği yapanlar en aşağı otuz yıl yerler otururlar kapalı cezaevinde.

@Oreki @ZCPS21

Önemli bilgilendirme :

Bu tip haberler pompalanma nedeni, algıda seçiciliğe binaen YKS, döneminde ülkedeki yolsuzluklar yozlaşma soruların çalınması torpiller usulsüzlükler vesaire geniş skala da itibar sorunu yaratacağı için burada PR yani itibar çalışması yapılmaktadır.

PR ekibin metin çalışmasını aşağı yukarı şöyle düşünebilirsiniz.

Baba kızını YKS yetiştirirken ölsün, kızı ağır yaralı olsun kızının ve babanın ne kadar YKS ye önem verdiğinin altını çizelim. O kadar çok her şey dört dörtlük ve güzel ki geç kalınca YKS giremeyeceği için babada kızda telaşlı, çünkü YKS güvenilir çok sıkı tedbirler. O yüzden YKS geç kalmamak için kızda baba da telaşlı.

Bunla alakalı herhangi bir karşıt söylemde bulunanlar da, Cani düşüncesiz psikolojik sorunları olan problemli insanlar olarak tanımlarız, bu sayede kimse yaptığımız kötülüğü ortaya çıkaramaz konuşamaz.

Haberlerde de şimdi, sınava geç geldi ağlıyor alınmadı, on beş saniye geç kaldı ama o kadar güvenli ve o kadar sıkı tedbirlerle korunuyor ki her şey güzel ki kimsenin hakkı yenmiyor.

Bu açıdan düşünürseniz hepimiz en azından normal aklı selim alelade insanlar olabilseydik bu habere üzüleceğimize bunu böyle bir fırsata çevirip markaj çekenlere veryansın eder kahrolurduk.

@ZCPS21 Yani özetle bu bir şeytanlık kötülük bir sadistlik.

@ZCPS21 buyrun şaşırtmadı:

Alın Muhalefet medyası

Buyrun

Ne yani bunun yalan oldugunu ve sistemi yuceltmek icin mi oldugunu dusunuyorsun? Eger oyleyse dusundugumden daha deliymissin cidden. Sahte olma ihtimali yok demiyorum ama muhtenelen gercektir ve onu da gectim gercek degilse dahi boyle bir itibar meselesiyle ugrasmaz kimse. Senelerdir ayni olaylar. Niye simdi oyle bise yapsinlar?

Her sene olan şeyler bunlar; sınav yeri belli, sınav saati belirli. Ona göre tedbirini alırsın yola erken çıkarsın ve riske girmezsin.

YKS sınavının amacı sistem dahilinde dâhâ fazla kaynak ve imkan elde etmek değil mi?
Bu sınav bence düzgün çalışanlar için bu sebepten önemli.

@ZCPS21 @steelumut

@Grim Reaper

Sevgili arkadaşım bak ben bu yaşıma kadar çok çalıştım, çokta okudum çokça düşündüm çokça da gördüm. Bu işin masasını da gördüm masada toplanmış PR için sürüyle İngilizce unvan hani şu beyaz yaka diye tarif edilen plaza ortamından bahsediyorum. Bak yanlış anlama benim bir derdim yok Just ı wanna say this is sadistic. Neyse ben sana özetle olayı özetleyeyim.
  • İster kurgu olsun ister gerçek isterse benzer vaka olsun duygu durum yaratmak için görsel işitsel uyaran oldukça ağır ilkel kurgulanır. Örneğin burada bu vaka kurgulanmış bunu gerçek olarak alıyorum kurgu da olabilir lakin biz gerçek farz edelim.
  • PR ekip diyor ki, bunu alalım şu jestle şu mimikle şu başlıkla şu öykünle şu şekilde sunalım, sonrada bunu istediğimiz uyaranlarla kurgulayalım, bunun bir markaj bir PR olduğunun sıkıntısı baş gösterirse de linç başlatırız.
Şimdi bu sarmalın içinde, bu sınavlardaki usulsüzlükler yolsuzluklar suiistimaller hırsızlıklar itibar sıfır, O yüzden itibar çalışması yapmalıyız, O yüzden de çok sıkı güvenlik önlemleri var, çok tedbirliyiz kimsenin hakkı yenmiyor algısı yaratmalıyız.

Bu algı yaratılırken, amaç ebeveynler ve çocuklar üstünde tansiyon yaratmak.

Burada ebeveynde çocuk da bu tansiyondan entropiden dolayı tali bir durum yaşanır ve gaza kökler ebeveyn üstünde tansiyon baskın unsur çocuğu ..

Kaza yaptılar olur mu olur, işte bu kaza bu PR çalışmasının tali bir hasarı olarak yansırken , malzeme olaraktan bu kaza kullanılır.

Bu kaza üstünden YKS çok iyi çok güvenilir on numara bir numara baba da çocuk da bu yüzden bu maksimum %100 %100000 güvenli YKS için yetişmek için hayatlarını kaybettiler duygu durum algı markaj yansıtılan bu.

Yani bu bile malzeme olaraktan kullanılır sürer gider böyle, Sonra da usulsüzlükler yolsuzluklar sıkıntılar baş gösterince de umurunda olmaz çünkü hala daha sen o baba ve kızının duygu durumundan YKS on numara süper diye bir algıda takılırsın.

Bunun faydası şu, Türkiye için konuşmak gerekirse, bazı tarikatlar ve cemaatler için diploma ihtiyacı var, bunun içinde kontenjandan sokuluyorlar, Bu sıkıntılar gençler üstünde çok ağır olabiliyor sonuçları.

@ZCPS21 Bu yüzden de çevresinden de görse ki biz vakti zamanın da çok gördük, hala daha görülüyor. Bunun etkisini kırmak için böyle bir duygu durum yaratılıyor.

@ZCPS21 Üniversitelere akademisyen araştırma görevlisi üyesi alırken de böyledir.

İlan açılır ilana önceden kimin alınacağını bellidir, Lakin mış müş gibi yapılır, yüksek puan alanda sözlü mülakatta elenir ve liste asılır ve üniversiteye giren hakkıyla girmiş gibi bir algı yaratılır.

Hatta sorarlar bu pozisyona alınacak biri varsa ben gelmeyeyim diye falan.

Yani olay algıda bitiyor, algı yarattıktan sonra zaten tersine aykırı durumda da zaten linç başladığı için kimsenin gıkı da çıkmıyor.

Ne yani bunun yalan oldugunu ve sistemi yuceltmek icin mi oldugunu dusunuyorsun? Eger oyleyse dusundugumden daha deliymissin cidden. Sahte olma ihtimali yok demiyorum ama muhtenelen gercektir ve onu da gectim gercek degilse dahi boyle bir itibar meselesiyle ugrasmaz kimse. Senelerdir ayni olaylar. Niye simdi oyle bise yapsinlar?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı