Kızla konu açacak konular

@Triao Samimi olmadığın birisiyse o zaman ortada bir engel yok. Kendi hesabından efendi gibi konuş kızla öyle alev atmalar, hızlı samimiyete girmeler falan olmadan. Kızların tipten, zekadan falan her şeyden önce etkilendiği şey özgüven. Özgüvensiz birisi istediği kadar yakışıklı olsun gözden düşer. Kendinden emin ol ve tek seçeneğin o kız değilmiş gibi ol. Elinde tutuyormuş gibi hissediyorlar öbür türlü, kaçan gerçekten de kovalanıyor çoğu zaman.

@Triao samimi olmadığın birisiyse o zaman ortada bir engel yok. Kendi hesabından efendi gibi konuş kızla öyle alev atmalar, hızlı samimiyete girmeler falan olmadan. Kızların tipten, zekadan falan her şeyden önce etkilendiği şey öz güven. Öz güvensiz birisi istediği kadar yakışıklı olsun gözden düşer. Kendinden emin ol ve tek seçeneğin o kız değilmiş gibi ol. Elinde tutuyormuş gibi hissediyorlar öbür türlü, kaçan gerçekten de kovalanıyor çoğu zaman.

Biraz geç cevap veriyorum bu sıralarda çok şey yaşadık kızla çok iyi anlaşıyorduk karakterimiz birbirimizin kopyası olduğunu anlamıştık bana güveniyordu ve hala anonim mesajlaşmaya devam ediyordum ama okulumu biliyordu sadece bizim okulada ara sıra geliyordu tanıdıkları varmış ondan bende geldiği sıralarda gördüm sonra karar verdik buluşmaya, gittim gördük birbirimizi bir yerde oturduk konuştuk filan çok salakça davrandım çok heyecanlanmıştım internetten o kadar konuşmuştumki aklıma konu gelmiyordu
Ardından evlerimize çekildik ben ona birkaç saat sonra yazdım ama biraz soğuk davrandığını hissettim zaten buluştuğumuzda sohbet ettik diyemem neredeyse hiç konuşmadık işte tipimi gördükten sonra herkes gibi oda gidecek büyük ihtimal oysaki ben tipe bakmıyorum diyordu bakalım.

Geri
Yukarı