Kızla konuşacak konu bulamama

Tersle dediğim olabilir falan yani ağırdan al düşer o zaman. Çekingen isen ilk başlarda akraban gibi düşün onu. Sonra gerisi gelir. Saygılı olmak çok önemli.

Konuşacak konu bulamamak ilk etapta çok normal. Birbirinizi tanımıyorsunuz. Ortak zevkleriniz neler bilmiyorsunuz. Keşfettikçe konuşulacak konular da artıyor. İlk buluşmada rahat olmak, gereksiz sorulardan kaçınmak, karşındakini zorlamamak çok önemli. Varsın ilk buluşma kısa sürsün. Bu, ikinci buluşma için fırsat demektir.

Merhaba ben bir kıza açılmak istiyorum ciddi anlamda seviyorum. Ama açılamıyorum açılamamamın sıkıntısı reddedilme korkusu değil sevgili olduktan sonra ne yapacağız ya da ne konuşacağız falan lütfen her insanın bir kusuru vardır bu da benim kusurum nazik olun.

Kızadeki. Hangi oyunları oynuyorsun? CS:GO girek mi hacı?

@sarrowx bak bu konularda acılı yollardan geçmiş olan biri olarak birkaç tavsiye verebilirim;
- İlla bir konu konuşmak zorunda değilsin, konu bulamamayı bile konu haline çevirebilirsin mesela.
- Yaşın kaç bilmiyorum ama lise hatta üniversitede değilsen emin ol tatlı bir heyecan olarak kalacaktır.
- Kızı rahatsız etmeyecek şekilde tanımaya çalış ve sende kapalı kutu olma.
- Rahat ve kendin ol.
- Ama en önemli noktası şu. Tek sen sevip, belli ediyorsan ama karşı naz yapıyor veya belli etmiyorsa direk uzaklaş. Aşırı canını yakar (denendi!). Unutma bir kayığı tek taraf çekerse kendi etrafında, çift taraf çekilirse yeni ufuklara yol açılır.

Aşk hayatında bol şans, terzi kendi söküğünü dikemez misali...

Yeni konular

Geri
Yukarı