Kızla konuşacak konu kalmaması

Demeanour

Hectopat
Neredeyse 1 hafta oldu tanışalı ve tanıştığımız gün çok güzel bir sohbet geçmişti aramızda. Birkaç gün böyle devam etti bu ama şu anda kızla konuşacak bir konu bulamıyorum. Az önce müzik ile ilgili bir soru sormuştum ama o konuda bitince şu anda aklıma hiçbir şey gelmiyor. Bana acilen konuşabileceğimiz ve sohbeti uzun olan konu lazım arkadaşlar. Var mı bu konu üzerinde master yapmış olan :D?

Konu düşünürsen aklına gelmez bile. Arkadaşlarınla konuşurken nasıl konu düşünmüyorsan (öyle varsayıyorum) kız arkadaşınla konuşurken de akışına bırakman gerekli. Güzel şekilde gez dolaş ve kendini çok fazla kasma, konuşacak illa bir şeyler çıkacaktır.

Bir kızla konuşurken bir şeylerden çekinip de konuşulacak bir şey kalmaması elbette doğal bir şey, çünkü en basitinden iki insanın fikirleri birbirine kolay kolay uyuşmuyorken bir de cinsiyet farkının olması buna eklenebiliyor. Demek istediğim, biz erkeklerin hissettiği veya düşündüğü şeyleri bir kız aynı şekilde hissetmeyebilir veya ona aynı tepkiyi gösteremeyebilir, bundan dolayı çekinir ve "Aramızda konuşacak konu kalmadı." deriz. Açıkçası bunun en iyi yollarından birisi gerçekten akışına bırakmak, o an aklınıza ne geliyorsa (normal şeyler elbette, her şey değil) aktarabilmek, çünkü insan bir şeyleri paylaştıkça açılır ve etrafındakileri etkiler. Tabi bununla beraber zevklerinizin ve ruhsal bağınızın da iyice geliştirmeniz gerekiyor ki bunlar daha çok çeşitlensin. Umarım hayırlısı olur hakkınızda.

Mesele konu bulmamak değil dostum sen sürekli kıza ilgi göstermek veya konuşmak istiyorsun. Bu olay senin gidişatını bozabilir. Bu yüzden bazen konuşacak bir şey bulamadığında yazmamak daha iyi olur. Tabi ki yazma aralığını uzatmadan.

Geri
Yukarı