Kızla Korku Evine Gitmek

Fantazi yapmak için iyi bir seçim.
Fantezi derken ne demek istedin ?

Hocalar gittik. Şimdi size başıma gelen olayları anlatıyorum. Birinci odada çok korktum bi dolabın arkasına saklandım. Bi tane psikopat çıkıp elektro şok cihazı tuttu. Sonra anahtar bulup ikinci odaya geçtik.Burda çok korktum psikopattan kaçarken ayağımı yakalamaya çalıştı ben yere düştüm tekme sallamaya başladım birşey yapamadı. Burda bi çekmece vardı çekmeceyi dolabın kapaklarına yerleştirilmemiz gerekiyordu. Çekmeceyi aldık yerleştirdik. Sonra başka bi çekmece buldum o kırıktı. Onu yerleştirmeye çalışırken psikopat geldi kırıp parçayı kafasına attım. Sonra psikopat tekrar geldi sersemlemis haldeydi. Bi kasayı açtı gitti. Sonra kasanın içerisinden geçtik ve diğer odaya ulaştık. Burda bi kasa vardı fakat kilitliydi. Kasa anahtarını açmaya çalışırken iki psikopat tekrar elektro şok cihazı ile geldiler. İşte simdi komedi başlıyor. İlk basta bizim arkadaşlara saldırdılar fazla bişey olmadı sonra bana geldiler havada duran bazı cisimler vardı bende onları psikopata doğru attım fakat arkadaşın kafasına geldi. Sonra psikopat durdu arkadaşın kafasına baktık birşey yoktu devam ettik. Sonra anons geldi enes diğer odaya geç ordan anahtar ara dediler. Ben gitmek istemedim. Sonra birden psikopat çıkınca mecbur diğer odaya kaçtım girdigim kasanın kapısını kapattım psikopat gelmesin diye ama girdigim odadan bi psikopat daha çıktı psikopat kasanın kapısından 10 saniyeye kadar çekil yoksa diskalifiye olursunuz dedi. Bende 2 saniye bekleyip çıktım kapının önünden sonra iki psikopat beni sıkıştırmaya başladı burda hemen aklıma geldi koltuğa oturunca dokunmuyormuş bende koltuğa oturdum hala elektro şok cihazı tuttular ama yaklaşmadılar. Sonra bi psikopat anahtarı tuttu bende hemen gittim elinden aldım anahtarı eyvallah abi sağol dedim. Hemen diğer odaya gecerken korkudan giydiğim pantolon yırtıldı. Sonra arkadaşların yanına gittim ortam karanlık olduğu için belli olmadı. Sonra şimdi bulunduğum odadakı kasayı açtım nu anahtarla sonra kasayı açtım. Içinde binbir türlü pislik vardı. Sonra onun içinden anahtarı buldum diğer odanin kapısını o anahtarla açtım. Sonra yien ilk ben girdim. Karşıma bi psikopat çıktı. Sonra yanımda bi dolap vardi. O dolabın kapaklarına baktım bi tane yarım bebek buldum onu Psikopatin yüzüne attım tam yüzüne geldi. Sonra devam etmek istedik fakat orda biraz daha oyalandıktan sonra süremiz bitti. Ve diğer odaya geçtik. Burda benim pantolon belli oldu. Abiye hemen söyledim. Pantolonu çıkarttık abiye verdim abi pantolanu zımbaladı. Ve abiyle biraz konuşup sohbet edip korku evinden çıktık. Sonra normal kendi evime gittim.

@BilgisayarKurdu @Yol yaptı yol düşünceleriniz nelerdir

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı