Kızla muhabbete nasıl girilir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
:) Lisede kızlar çok özenti tipler oluyor. Twitter gibi sanal ortamlarda birbirine like atıyorlar :) Üniversitede bulurum inşallah. Ya kendileri yada ruhları peynirleşmiş :)

Birini sevmiştim öyle çıktı :(

:) Lisede kızlar çok özenti tipler oluyor. Twitter gibi sanal ortamlarda birbirine like atıyorlar :) Üniversitede bulurum inşallah. Ya kendileri ya da ruhları peynirleşmiş :)

Birini sevmiştim öyle çıktı :(
Peynirleşmemiş, sanallaşmış...
Ama siz yine de karamsar olmayın, günümüz kızları size uçuk gelebilir ancak siz evlenip onların kucaklarına şeker gibi bi velet verdiniz mi bak nasıl melek oluyorlar.:mutlu:

Ekleme: Üstte yazdıklarım erkekler için de geçerli. Günümüz erkeklerin de kızlardan kalır yanı yok, onlar da evlendikten sonra uslanırlar.(y)

@er36po Nerede takılıyor bu kızlar :) Cidden ben çok iyi girerim muhabbet filan ama istediğim gibi bulamıyorum :( İkisinin ortasını bulamıyorum yani ya kız barlarda gezen tiplerden oluyor yada diğer türlü :) Normal versiyonları nerede bunların :D @Kosinüs Osmanbey'de mi oturuyorsun ? :)
Katılıyorum. (y)
Hayır, Bursa'da oturuyorum.

E:Senin annen ve baban terörist mi?
K:Aaaa ne diyorsun be?
E:Bomba gibi kız yapmışlar da.
K:......

Tamam ban atmayın :D :D.

Kızla gerçek amacın ne? Cinsel zevkmi yaşamak istiyorsun onla? Gerçek amacını öğrenirsem sana daha iyi yardım edebilirim.

Kızla gerçek amacın ne? Cinsel zevkmi yaşamak istiyorsun onla? Gerçek amacını öğrenirsem sana daha iyi yardım edebilirim.
Cinsellikle ilgisi var mı bilmem ama, ben aşık olduğum için birlikteyim kendisiyle. Yaklaşık 4 gündür birlikteyiz mutluyuz. :) Darısı sevip de kavuşamayanların başına. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı