Kızla muhabbete nasıl girilir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tek kelime konuşmadan işini haleden adam diye tarihe geçirdim seni.:D
Çok açık söylüyorum sesli güldüm. :) Olay şu şekilde oldu :
Ben kızın telefon numarasından mesaj attım, sadece ilk adımı atmak için. Ben ona bir adım attım, o bana iki. Daha sonra bana durumumda yazan "Yüreğim tutuklu, göğsüm kafeste" sözünün kime olduğunu sordu. Ben de "özel bir kişiye" yazdım daha sonra açıla açıla kendisine olduğunu söyledim. Daha sonra her şey hakkında konuştuk. Olay bu.

Hani ben isterdim ki; ilk önce yüz yüze konuşalım, tanışalım. Daha sonra samimiyetimiz arttıkça açılayım. Ama bu mümkün olmadı. :) Soru bombardımanına tutulunca her şey bir anda olup bitti.

"Hani ben isterdim ki; ilk önce yüz yüze konuşalım, tanışalım. Daha sonra samimiyetimiz arttıkça açılayım. Ama bu mümkün olmadı. :) Soru bombardımanına tutulunca her şey bir anda olup bitti."

Sorma, hep öyle oluyor :).

Tek kelime konuşmadan işini haleden adam diye tarihe geçirdim seni.:D
Gezegenlerin tek hizaya geldiği bir zamana denk gelmiştir onu. :)

Kız tavlama rehberi istiyoruz. @Recep Baltaş
Ekran Alıntısı.PNG

@er36po Nerede takılıyor bu kızlar :) Cidden ben çok iyi girerim muhabbet filan ama istediğim gibi bulamıyorum :( İkisinin ortasını bulamıyorum yani ya kız barlarda gezen tiplerden oluyor yada diğer türlü :) Normal versiyonları nerede bunların :D @Kosinüs Osmanbey'de mi oturuyorsun ? :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı