Kızla sevgili olmalı mıyım?

Cemtastan23

Hectopat
Makaleler
1
Bu tarz durumlar bana genelde ergence gelir ama bu sefer ki biraz farklı gibi. Liseye ilk başladığımda bir kızdan çok hoşlanmıştım. 1-2 hafta yürüdüm ama kızı rahatsız edecek şekilde davranmadım, konuşarak veya sulanarak değil de daha çok bakaraktı. O da rahatsız olmuyordu zaten hatta o da bakışıyordu, pas veriyordu. Bir gün direkt yüzüne değil ama açıldım, o da bir yerden duymuş bunu. Farklı bir gün yine karşılaştığımızda benim kalbimi çok kıracak bir hareket yaptı ama bu yine konuşarak veya beni rezil edecek tarzda değil de daha çok naz yapma gibi bir hareketti ama yine de kalbimi çok kırdı. Bu yüzden anında tüm ilişkimi kesip birden soğudum, yüzünü bile görmemeye başladım. Aradan 1 hafta geçti ve bu sefer de o bana yürümeye başladı ama ben hiç pas vermedim. Aradan 4 sene geçti ve durum hala aynı. Kız bana hala yürüyor ve hiç sevgili de yapmadı. Şu an lise son sınıfız ve okul bitince muhtemelen bir daha kimse kimseyi görmeyecek. Bu durum da benim aklımı çok kurcalıyor çünkü ben de hala boş değilim ama o hareketini de unutamıyorum. Tek sorun o da değil. Kızla benim karakterim çok zıt ve ne kadar nefret ettiğim davranışlar varsa hepsine de sahip. "kezban" diyebileceğimiz bir tip ve erkeklerle de çok sarmaş dolaş. Aslında bakarsanız benim tek seçeneğim de bu kız değil. Ben kendimde öyle bir şey görmüyorum ama çevremdeki herkes tarafından dış görünüşümle ilgili iltifatlar alıyorum. Okuldaki neredeyse tüm kızlardan teklif de aldım, hatta ben daha alt sınıflardayken üst sınıflardan bile birçok teklif geliyordu. Kız da ise durum tam tersi, bir kere bile bir erkeğin ona yürüdüğünü görmedim. Yani belki de sırf dış görünüşüm için bile bana yürümüş olabilir, dediğim gibi o potansiyele sahip biri. Ama işte bunları bile bile yine de o kızdan vazgeçmeyip tüm teklifleri de reddettim :D

Benim bir eğitim kariyerim, gelecek planlarım var ama onun kendi eğitimi umurunda değil, günü birlik yaşıyor. Yani kısacası dediğim gibi karakterlerimiz çok zıt, bana muhtemelen kötü gelecektir. Benim normalde hayallerim üniversitede, belirli bir kültür seviyesine ulaşmış ve kendini geliştiren bir kızla sevgili olup belki de daha ileriye gitmek, tıpkı karı koca doktor veya öğretmen olanlar gibi olmak. Bu kızla mümkün değil böyle bir şey.
Benim en çok korktuğum şeylerden biri de unutamayıp pişman olmak. Çevremde bunu yaşayan birçok insan görüyorum. Evlenip çocuk yapıp da hala daha ilk aşkını unutamayanlar ve sevgili olmadıkları için pişman olanlar var.
Sizce fazla mı düşünüp endişeleniyorum? Sevgili olmalı mıyım yoksa doğru olanı mı yapıyorum? Bu arada sevgili ol geç diyebilirsiniz ama ben öyle bir insan değilim yani kıyafet değiştirir gibi sevgili değiştirmeyi sevmiyorum ve dediğim gibi benim hayatımı etkilemesini istemiyorum.

Dene en azından. İçinde kalmasın işte. 😐 Kıyafet atmakla alakası yok ki bunun, denersin olmazsa ayrılırsın, süresi mi var bunun?
Hocam gerçekten körü körüne seviyorsanız bir deneyin. Anlaşamıyorsanız bırakırsınız zaten.
18 yıllık hayatımda sadece 2 kişi sevdim, 2.'si de bu kız. Birini sevdiğim zaman çok çabuk bağlanıyorum ve sevdiklerimin mutluluğuyla mutlu oluyorum. Dediğim gibi hem biraz fazla kezban hem de erkeklerle çok sarmaş dolaş takılıyor yani aldatma ihtimale bile olur. Sevgiliyken böyle bir şey yaparsa yıkılırım, o yüzden deneyemiyorum :D

18 yıllık hayatımda sadece 2 kişi sevdim, 2.'si de bu kız. Birini sevdiğim zaman çok çabuk bağlanıyorum ve sevdiklerimin mutluluğuyla mutlu oluyorum. Dediğim gibi hem biraz fazla kezban hem de erkeklerle çok sarmaş dolaş takılıyor yani aldatma ihtimale bile olur. Sevgiliyken böyle bir şey yaparsa yıkılırım, o yüzden deneyemiyorum :D
3-4 senedir sevgili bile yapmayan kız neden aldatsın ki?

Sevgilisi vardır ama adına başka bir şey diyorlardır belki. 😶

Hocam bir kez de olsa bu duyguyu tadın derim.

3-4 senedir sevgili bile yapmayan kız neden aldatsın ki?

Sevgilisi vardır ama adına başka bir şey diyorlardır belki. 😶
Aldatmasa bile bu erkeklerle çok yakın olan ilişkisi beni rahatsız ediyor. Tabii ki mağara döneminde yaşamıyoruz, herkesin her cinsten arkadaşı olur ama bu kızı ne zaman görsem farklı farklı erkeklerle kol kola geziyor ama tek başına da değil arkadaşlarıyla beraber yani sevgili değiller.
Bu arada kesin olarak sevgilisi yok, 4 senedir biliyorum kızı.

Hocam bir kez de olsa bu duyguyu tadın derim.
Tabii ki sap olarak ölmeyeceğim ama bu kızla olmalı mıyım onu bilmiyorum.

Aldatmasa bile bu erkeklerle çok yakın olan ilişkisi beni rahatsız ediyor. Tabii ki mağara döneminde yaşamıyoruz, herkesin her cinsten arkadaşı olur ama bu kızı ne zaman görsem farklı farklı erkeklerle kol kola geziyor ama tek başına da değil arkadaşlarıyla beraber yani sevgili değiller.

Tabii ki sap olarak ölmeyeceğim ama bu kızla olmalı mıyım onu bilmiyorum.
Olun hocam. Bir deneyin şu duyguyu. İlk aşk ne demek bir görün.

Seninle sevgili olduktan sonra değişip değişmeyeceğini bilemeyiz ki. 🥲

En azından bir dene ikimizin de dediği gibi. İlişkinizin sana zarar vereceğini düşündüğün an ya bitirirsin her şeyi ya da yanarsın birlikte. ❤️‍🔥

Olun hocam. Bir deneyin şu duyguyu. İlk aşk ne demek bir görün.
Bu kızla sevgili olmak da ayrı bir sıkıntı. 4 senedir o bana yürüyor ben ona trip atıyorum :D
Bir anda seni seviyorum diyemem ki o kadar şeyden sonra.

Seninle sevgili olduktan sonra değişip değişmeyeceğini bilemeyiz ki. 🥲

En azından bir dene ikimizin de dediği gibi. İlişkinizin sana zarar vereceğini düşündüğün an ya bitirirsin her şeyi ya da yanarsın birlikte. ❤️‍🔥
Değişedebilir yani sonuçta 4 sene olmuş ve hala ilk günkü gibiyiz. Dediğim gibi ben çok çabuk bağlandığım için bir anda bitiremem, beraber de yanamam çünkü gelecek planlarım var. İki ucu bir şeyli değnek gibi :D

Yeni konular

Geri
Yukarı