Bu kızla sevgili olabilir miyim?

Yer
Türkiye
Daha fazla  
Merhaba, öncelikle başlığı yanlış attım bu kızla diye okuyun, dün bisikletle gezerken 2-3 kız beni voleybol oynamaya davet etti, tanımıyorum ikisini de yanımda arkadaşımda vardı, oynadık bir 30 dk kadar sonra kıza Instagram'ımı verdim, oda akşam nasılsın yazdı mesaj öyle ilerledi işte havadan sudan konuşuyoruz, bugünde aynı kızlar bizim evlere geldiler arkadaş ile yine voleybol oynamak için bizi çağırdılar yine gittik, oynadık yine aynı. Bisikletle onların caddesinden geçerken selam falan veriyorlar, sizce bu kızlar bizi arkadaş olarak mı yoksa bir sevgili olarak mı görüyor? Ben kızı seviyorum ama ne yapacağım, bilemiyorum.

Her gün voleybol oynuyoruz hocam, çağırıyorlar bizi.

Sana ilgisi var mı yok mu anlaman için tek yapman gereken kıza buluşma teklif etmek. Voleybol oynamaya arkadaş olarak görüp de davet ediyor olabilir ama buluşma teklif etmeden neden çağırdığını bilemezsin. Buluşma teklifini reddederse o kızı unut ve eğlencene bak voleybola çağırırlarsa istersen gidip oynarsın ama bir daha o adım atana kadar adım atmazsın buluşma teklifini kabul ederse de sevgili olma yolunda adım atmış olursun.

Sana ilgisi var mı yok mu anlaman için tek yapman gereken kıza buluşma teklif etmek. Voleybol oynamaya arkadaş olarak görüp de davet ediyor olabilir ama buluşma teklif etmeden neden çağırdığını bilemezsin. Buluşma teklifini reddederse o kızı unut ve eğlencene bak voleybola çağırırlarsa istersen gidip oynarsın ama bir daha o adım atana kadar adım atmazsın buluşma teklifini kabul ederse de sevgili olma yolunda adım atmış olursun.

Profilinizdeki yazı korkuttu beni, hocam.

Instagram'da mesajlarıma hemen dönüyor hocam ve kalp atıyor geneline. Kesin değil ama kızla bu sene muhtemelen aynı okula gideceğiz, ne zaman açılmam gerek?

Son düzenleme:
Ne zaman açılmam gerek?

Açılmak diye bir şey yok. Kızlar kendilerini sevdiklerinden emin oldukları erkeklerden hoşlanmazlar, kendilerini sevip sevmediklerinden emin olmadıkları ama ona diğer kızlardan özel davranıp cinsellikten kaçınmayan erkeklerden hoşlanırlar. Kıza gidip duygularını açarsan kaybedersin ne kadar çok seversen sev gidip bunu ona söyleme. Eğer bana inanmayıp dediklerimin saçma olduğunu düşünüyorsun bu forumdaki başka açılma konularına bak hepsi red yemiş kızın peşinden koşmuş kişiler oysaki kıza duygularını açmak yerine onu bir yerlere davet edip kıza bir şey demeden elinden tutsalar, romantik anlarda kızla yakınlaşsalar kız da onlarla birlikte olmak isteyecek.

Ayrıca o kızı ne yaptı da seviyorsun anlamıyorum, voleybola çağırıp iyi davranıyor diye bir kızı nasıl sevebilirsin bence bunu da iyi düşün. Birisini sevmen için özel bir şeyler gerekli. Ağır konuşuyor gibi gözükebilirim ama maalesef gerçekler böyle.

Açılmak diye bir şey yok. Kızlar kendilerini sevdiklerinden emin oldukları erkeklerden hoşlanmazlar, kendilerini sevip sevmediklerinden emin olmadıkları ama ona diğer kızlardan özel davranıp cinsellikten kaçınmayan erkeklerden hoşlanırlar. Kıza gidip duygularını açarsan kaybedersin ne kadar çok seversen sev gidip bunu ona söyleme. Eğer bana inanmayıp dediklerimin saçma olduğunu düşünüyorsun bu forumdaki başka açılma konularına bak hepsi red yemiş kızın peşinden koşmuş kişiler oysaki kıza duygularını açmak yerine onu bir yerlere davet edip kıza bir şey demeden elinden tutsalar, romantik anlarda kızla yakınlaşsalar kız da onlarla birlikte olmak isteyecek.

Ayrıca o kızı ne yaptı da seviyorsun anlamıyorum, voleybola çağırıp iyi davranıyor diye bir kızı nasıl sevebilirsin bence bunu da iyi düşün. Birisini sevmen için özel bir şeyler gerekli. Ağır konuşuyor gibi gözükebilirim ama maalesef gerçekler böyle.

Hocam bugün doğruluk mu cesaret mi oynayacağız kız istedi. Malum soru gelirse ne demeliyim?

Malum soruyu boş ver sadece ona hoşlandığını sevdiğini söyleme. Davranışlarınla ve fiziksel temasınla bu ilgini göstermen yeterli.

Hocam her gün voleybol oynuyoruz ben ve bir arkadaşım, onlarda 5 kız falan ilk tanıştığımız gün kıza Instagram'ımı vermiştim. Her gün konuşuyoruz oynayacak mıyız? Falan, Instagram da mesajlarıma kalp falan atıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı