Kızlar bipolar bozukluğa sahip olan erkeklerle dalga geçerler mi?

199908

Kilopat
Arkadaşlar mesela "Survivor 3T" Taner Tolga Tarlacı'da da bipolar bozukluk var. Yanlış görmediysem eğer kızlar onunla dalga geçmiyor. (yanlışım varsa düzeltin ve bağışlayın beni.) Bundan öncesinde açtığım konuya gelecek olursakta otizmli olduğum için kızların benimle dalga geçtiğini öğrendim. Yıllarca özenle cevap veren/özenle cevap vermeyen arkadaşlar sağ olsun. (aynı zamanda saf olmamdan kaynaklı bir durumumun da bunda payı olduğunu düşünüyorum.) Ardından bu yılda sağlık kurulundan %88 engelli raporu aldım 2022 yılı öncelerinde falan hiç bununla ilgili bu tarz bir rapor almamıştım ve okulda kaynaştırma öğrencisi olarak eğitim görmüştüm 12 yıl boyunca. Ekstra olarak "sugar mommy" olan kadınların çoğunluğu benimle hiç dalga geçmiyor genel olarak yaşıtlarım dalga geçiyor. Kısacası benim istediğim mevzu Polat Alemdar & Elif eylül aşkı gibi bir şey yani sadakat. Başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tekrar gördüm konuyu dayanamıyorum artık yazıyorum. Bu kızlarla derdin ne be kardeş. Hep bir kız arayışı onu geçiyoruz sonra sugar mommy arayışı sen ne yaşıyorsun acaba ? Bu ezikliğini kendin hissedemiyor musun artık ya.

Tekrar gördüm konuyu dayanamıyorum artık yazıyorum. Bu kızlarla derdin ne be kardeş. Hep bir kız arayışı onu geçiyoruz sonra sugar mommy arayışı sen ne yaşıyorsun acaba ? Bu ezikliğini kendin hissedemiyor musun artık ya.
Hocam size soruyorum o zaman konu başlığındaki gibi benim kızlarla herhangi bir derdim yok tam zıttından yazacak olursam kızların benimle bir derdi var sadece okul/üniversite ortamındaki kızlardan bahsedecek olursam. Dikkat ederseniz arkadaşın biri otistik olduğumdan dolayı kızların benimle dalga geçtiğini söyledi.

Geri
Yukarı