Kızlar en çok neye önem verir?

Kız tavlamak için kişiliğin güzel olmasına rağmen kötü bir kişiliğe falan dönüştürürsen, yani sevdiğin şeylerden vazgeçersen kusura bakma ama o ilişki yürümez kız istiyor diye tamam değiştirirsin belki birkaç şeyini ama emin ol bir zamandan sonra bıkarsın çünkü ikiniz farklı kişiliktesiniz ne kadar zorlarsan zorla olmaz. Seni birisi sevecek ise seni doğal halinle sevsin. Yani hani sevgilin olsun diye ikiyüzlülük yapma derim. Sorunun cevabı ise: Elbette kıza göre değişir ama genel olarak tipe bakarlar para ise yeterli düzeyde olsa yeter ama kızın da açgözlü olmaması kaydıyla.

Sen galiba kızsın. Ajan var burda... 😜😜😜

Yanlış bilgileri uyarınca kız mı olunuyor, yine yanlış bakış açısı maalesef.
Kızları iyice tanımadan onlar hakkında kesin görüş belirtiyorsunuz, ya da tanıdıklarınız ile geneli yargılıyorsunuz, bu yanlıştır ama çok görmüyorum, bu ülkede özellikle son yıllarda cinsiyet kamplaşması oluyor, bu yüzden karşı cinsler birbirini yeterince tanıyamıyor.

Şöyle bir yeteneğe sahip olsaydık güzel olmaz mıydı 😀

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Olmazmıydı da kelime mi? Resmen kız arkadaş edinmek istemezdim böyle becerim olsa...
Kızları iyice tanımadan onlar hakkında kesin görüş belirtiyorsunuz, ya da tanıdıklarınız ile geneli yargılıyorsunuz, bu yanlıştır ama çok görmüyorum, bu ülkede özellikle son yıllarda cinsiyet kamplaşması oluyor, bu yüzden karşı cinsler birbirini yeterince tanıyamıyor.
Kardeş özür dilerim gerçekten. Fakat konuşmaların şüpheçekiciydi o yüzden kız olduğunu sandım... Özürr..

Kızlar boya, kiloya, paraya bakarmış, kızlar hakkında o kadar yanlış bilgileri nereden aldınız şaşırıyorum.
Arkadaşlar böyle genelleme yapmayın, kızlar da insandır, boya, kiloya, paraya bakan da var ama çoğunluk yeteneğe bakar, sorumluluk sahibi olmasına bakar, yaratıcılığına bakar, saygılı olmasına bakar, daha ne diyeyim bilemedim artık, vah benim zavallı ülkemin insanları vah.

Lütfen genelleme yapmayın arkadaşlar. Ama çoğunluk yeteneğe bakar vs. : )

Ama bir çoğu yanlış değil inan bana. Gerçekten kızlar kısaboylu erkekleri takmazlar...

Kızların neye baktığını hiç önemsemedim, tanımadığı halde bana gözlerini dikip bakan kızlar harbiden neye bakıyordu merak ediyorum ama hiç sormadım. Yakışıklı veya tipsiz değilim. Boyum 1,73 kilolu değilim.
Para olmazsa olmaz ama tek kriter para olmadığına da eminim. Bazı kızlar sadece paraya bakıyor olabilir, öyle kızlara da ben hiç bakmadım.
Özetlersek, her insanın ayrı bir karakteri vardır. Her akıl bir değil, zevkler bir değil, düşünceler farklı. Tek bir kritere bağlayıp bunu da para diyecek sadece erkeklerdir (benim haricimdekiler). Biraz kitap okuyun ufkunuz genişler belki.

Hatta fazla uzun olursanız erkekler bile bakabilir : )
Evet yani devir arsızlık devri. Benden 10 cm kısa kızlar bana çocuk muamelesi yapıyor.. Ama benden 1 yaş küçük uzun boylu arkadaşım vardı benim sınıfımdan bir kız ona çıkma teklif etmişti ama çocuk reddetti tabiki de..
Ama reddetmeyenler de vardır bence..

Senin yaşlarında kızlar sadece eğlence ve merak veya bazıları sırf hava olsun diye sevgili olma işine giriyor. Kızlara göre sadece sahiplenilip, sevildiğini bilmelerini istediklerini söyleselerde çoğu paraya bakıyor. Senin yaşını düşününce tip ve para ön planda olacaktır. Benim tavsiyem hiç olmaması daha iyi çünkü gerçekten kafanı çok yoruyor. Geleceğini bir kenara bırakıp onu hayatının merkezine koyarsan hayatın mahvolur. Şöyle bir durumda var ama paran ve tipin olsa bile kızlara yaklaşmazsan onlar sana gelmez kolay kolay. Çene de tip ve paradan sonrada çok önemli bir etken.

Yeni konular

Geri
Yukarı