Kızlar genel olarak nelerden hoşlanır?

Türk kızından bahsediyor ise deneyimlerimden şunu çıkartabilirim ki; Kekolardan, kendisini kullanıp atmak isteyenlerden, kadına el kaldırıp belalı olanlardan, zengin olanlardan, uzun ve kendisinden yaşça büyük olanlardan hoşlanırlar genel olarak.

Türk kızından bahsediyor ise deneyimlerimden şunu çıkartabilirim ki; Kekolardan, kendisini kullanıp atmak isteyenlerden, kadına el kaldırıp belalı olanlardan, zengin olanlardan, uzun ve kendisinden yaşça büyük olanlardan hoşlanırlar genel olarak.
Bir de güzel bıçak koleksiyonu olandan 😎

Bir baltaya sap olamamış, kara cahil, suç dosyası TR nüfusundan daha fazla olan, madde bağımlısı, boş gezmeyen, ağzı bozuk, yobaz ve zengin erkeklerden hoşlanıyorlar. 10 kızdan 8'i böyledir. Geriye kalan 2 kız çok kaliteli ve bilgili kızlar oluyor genelde.

Param var kalıplıyım tipde de fena değilim şu hayatta sadece 2 kıza bağlandım 2 side ilgi verdim diye gitti. İlk mesajı sen at, ondan sonra sohbeti sen başlatma direk kız kendisi yazıyor.

Param var kalıplıyım tipde de fena değilim şu hayatta sadece 2 kıza bağlandım 2 side ilgi verdim diye gitti. İlk mesajı sen at, ondan sonra sohbeti sen başlatma direk kız kendisi yazıyor.

İlk mesajı atıp bekliyorsun devamı geliyor. Mesele ertesi gün. Sen yazmadığında yazmıyorsa o kızdan olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı