Kızlar kişiliğe mi, görünüşe mi bakar?

Şimdiye kadar çevremde hiç paraya bakan kız görmedim. Etrafımda herkes öyle anlı şanlı bir zenginliğe sahip değil fakat sevgilileri var. Bu para klişesini sürekli kopyala yapıştır yapmanın bir anlamı yok. Görünüş elbette önemli sonuçta biz Erkekler de çirkin kızlara bakmıyoruz fakat iş genelde görünüş + kişilikte bitiyor.

Sana tek bir fotoğraf ile açıklayabilirim. ;)

1630144028340.png

Şimdiye kadar çevremde hiç paraya bakan kız görmedim. Etrafımda herkes öyle anlı şanlı bir zenginliğe sahip değil fakat sevgilileri var. Bu para klişesini sürekli kopyala yapıştır yapmanın bir anlamı yok. Görünüş elbette önemli sonuçta biz Erkekler de çirkin kızlara bakmıyoruz fakat iş genelde görünüş + kişilikte bitiyor.
Bu iş Mercedes'in Renault motoru kullanmasına benzer.

Sizce hangisi? Hâla daha çözemedim. çirkin olup da zeki veya komik olup sevgili yapan var mı aramızda :D
Her ikiside, akilli kizlar uzun vadeli dusunur kisilige bakar. Yarim akilli olanlarinin tek amaci bak benim erkek arkadasim su kadar yakisikli diyerek hava atmaktir. Her iki turden de bolca bulunur.

Evrimsel süreçte kadınlar, yaş, finansal durum, potansiyel ebeveynlik gibi kriterlere önem vermişler. Yani şimdi size görünüşün bir etkisi yok demiyorum, tabii ki var. Ama bence yukarıda saydığım kriterler uzun süreli ilişkilerde fiziksel özelliklerden daha çok önem arz ediyor.

Her ikisi de, akilli kizlar uzun vadeli dusunur kisilige bakar. Yarim akilli olanlarinin tek amaci bak benim erkek arkadasim su kadar yakisikli diyerek hava atmaktir. Her iki turden de bolca bulunur.

Bu gönderi çok güzel özetlemiş, benim ekleyeceğim; kişisel bakımını yapan, kendinden emin ve sınırlarını bilen erkekler genellikle.

Şunu da unutmadan ekleyeyim, ilk aşk krizini yaşıyorsan ya da reddedildiysen kötüleyip kestirip atmak yerine yeni sulara açılmalısın.

Yeni konular

Geri
Yukarı