Kızlar neden hep SUP oynuyor?

yukionii

Picopat
Daha fazla  
Forumda var mı LoL oynayan kızlar, beni aydınlatsınlar lütfen. Şimdiye kadar etrafımda LoL oynayan kızlar ya SUP oynuyor ya da Miss Fortune(?). Gerçekten bu Miss Fortune olayını da anlamıyorum, neden Miss Fortune?
Belki benim çevreme hep öyle rastladı bilemiyorum.
Beylerin de fikrini ve teorilerini almak isterim.

İyi oynayamadıkları içindir büyük ihtimalle. SUP'ta da kendilerini çokça zorlayacak karakterler oynuyorlar (!) lulu, yumii gibi Hero'lar oynamaya çalışıyorlar. Miss fortune olayı da doldurdan gelmiştir ondan oynuyordur büyük ihtimalle. :D.

Oyunu oynayan zaten çok az kadın var. Oynayanlar da büyük ihtimalle erkek arkadaşları ile oyuna başladılar ve onlarla oynamak için Support seçiyorlar. Onun dışında uzun süre oynayan kadın oyuncular zaten farklı rollerde oynuyor.

Oyunu oynayan zaten çok az kadın var. Oynayanlar da büyük ihtimalle erkek arkadaşları ile oyuna başladılar ve onlarla oynamak için Support seçiyorlar. Onun dışında uzun süre oynayan kadın oyuncular zaten farklı rollerde oynuyor.
Evet erkek arkadaşıyla bot giden kızlar oluyor, ben de maçlarda rastladım. Bu açıdan bakınca mantıklı.

Dün bir kız ile tanıştım. Tr de görebileceğiniz en iyi dianalardan. Kız olduğunu bilmeden ekledim duo girelim diye. Nerdeyse her maç taşıyor😄 jg diana oynuyor bu arada.

Hep SUP oynamıyorlar aslında ama hep kadın karakter kullandıklarından eminim. En az oynadıkları rol jung. Bayağı iyi mid lux oynayanlar da olabiliyor.

Çevrenizi bilemiyorum, saçma bir genelleme olduğunu düşünüyorum.
Ben kendi açımdan sıralarsam en iyi olduklarımı adc>jungle>mid>top>support olurdu. Yani dediğinizin tam tersi, sup oynayamıyorum bile :D .
Çoğunluğu bilemem ama ben sup tercih etmiyorum, Miss Fortune hiç oynamadım. Adc olarak Lucian ve Kog'maw tercihim.
Berbat oynayan erkekler de var. Kızlar oynayamıyor denmesi biraz cinsiyetçi bir yorum olur bence.

Hep SUP oynamıyorlar aslında ama hep kadın karakter kullandıklarından eminim. En az oynadıkları rol jung. Bayağı iyi mid lux oynayanlar da olabiliyor.

Sett, Hecarim ve Lucian genel olarak oynamaktan en çok zevk aldığım Hero'lar.
Yani cinsiyetimden şüphe ettirdiniz beni :D .

Ben oyuna başladığımda top lane mid ve adc oynuyordum sevgilim başlatmıştı beni Akali Fiora MF Caitlyn oynuyordum sevgilimin arkadaşı SUP oynasana dediğinde oynadım ve bayağı sevmiştim. O gün bugündür SUP mainim, midde oynuyorum tabii 😄

Merak ettim ligleriniz yüksek mi bari?
Çevrenizi bilemiyorum, saçma bir genelleme olduğunu düşünüyorum.
Ben kendi açımdan sıralarsam en iyi olduklarımı adc>jungle>mid>top>support olurdu. Yani dediğinizin tam tersi, sup oynayamıyorum bile :D .
Çoğunluğu bilemem ama ben sup tercih etmiyorum, Miss Fortune hiç oynamadım. Adc olarak Lucian ve Kog'maw tercihim.
Berbat oynayan erkekler de var. Kızlar oynayamıyor denmesi biraz cinsiyetçi bir yorum olur bence.

Sett, Hecarim ve Lucian genel olarak oynamaktan en çok zevk aldığım Hero'lar.
Yani cinsiyetimden şüphe ettirdiniz beni :D .
Ben oyuna başladığımda top lane mid ve adc oynuyordum sevgilim başlatmıştı beni Akali Fiora MF Caitlyn oynuyordum sevgilimin arkadaşı SUP oynasana dediğinde oynadım ve bayağı sevmiştim. O gün bugündür SUP mainim, midde oynuyorum tabii 😄

Ben de bir animeci kızla tanışmıştım. Kız İnstagram'dan bir şeyler falan gönderiyordu bana. Benden iyi Camille vb. oynuyordu ama duo girdiğimiz zamanlar o hep support ben adc alıyordum. Bana kalırsa kızların en başta support almasının sebebi maç lose olduğunda çok fazla suçlanmamaları.

Geri
Yukarı