Kızlardan utanmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Öyle bir niyetim yok, sevgili olmayacağım bir kızla niçin arkadaş olayım?
Arkadaşlıklar, sadece aynı cinsiyetteki iki insan arasında gerçekleşmez. Kız arkadaş demek sevgili demek değildir. Karşı cinsle de eğlenebilirsiniz, sinemaya gidebilirsiniz, derdinizi onunla paylaşabilirsiniz. Sadece kimi dost seçeceğinizi iyi bilmelisiniz.

Of bu zihniyet çok yanlış hocam. Bir erkek ve bir kadın arkadaş olabilir. Çok yakın arkadaş olabilir. Bu çok doğal bir şey. İlkokulda değiliz ki kızlarla arkadaşlık kurmayalım..
Ben çok gördüm kızların abi dedikleri kişiye aşık oldukarını ve kardeş bildiklerine aşık olduklarını kanka bildikleriyle falan vs şeyler

Utanacak bir şey yok aslında. Doğal davranıp normal iletişim kurmaya çalışın. Biraz sohbet ederseniz o güvensizlik kaybolmaya başlar. Korkmayın kendinize güvenin biraz.

Utanacak bir şey yok aslında. Doğal davranıp normal iletişim kurmaya çalışın. Biraz sohbet ederseniz o güvensizlik kaybolmaya başlar. Korkmayın kendinize güvenin biraz.
Hayır asla sohbet edemem. Bu kızlar belki mahallemden hergün görmediğim başka yerlerde gördüğüm kızlar olsa az utanırdım

Ben çok gördüm kızların abi dedikleri kişiye aşık oldukarını ve kardeş bildiklerine aşık olduklarını kanka bildikleriyle falan vs şeyler
Olur böyle şeyler ya. Ben de yakın bir kız arkadaşıma aşık olmuştum. Ama bunlar oluyor diye "kızlarla arkadaşlık kurulmaz" demek doğru olmaz.

Karşı cinsle pek iletişime geçmediğin için çekingenlik durumu olabilir. Şöyle düşün, o kız da terliyor ve ter kokuyor. O kız da sabah kalktığında %95 ağzı kokuyor. O kız da gaz çıkarıyor, bazılarının gazının kokusunu "görüyorsun" neredeyse. O kızlar da sümkürüyor, tükürüyor, tuvalet yapıyor, muhtelif yerlerinde kıl topları oluyor (almasalar) ve o kızlar da çok kötü şeyler yapabiliyor. Sende nasıl yorucu geçen günün ardından apış arası kokusu oluyorsa onlarda da oluyor.

Kısacası kızlar bir meta, ulaşılamaz varlıklar değiller. Senin gibi karbon tabanlı, biyolojik ihtiyaçları olan ve bu ihtiyaçların sonucu olarak da boşaltımları olan varlıklar. Senden fazlası da yok, eksiği de yok. Tek fark onlarda cinsel organ farklı... Memeler bile boyut farkları olsa da aynı yapıya sahipler. Onlarda ekstra olarak süt bezleri var.

Dediğiniz şahsımca çok yanlış. Anayasa şu an Kadın beyanını esas aldığı için bırak sinemayı, kamera olmayan yolda yan yana bile yürümeyeceksin.
Bu konudaki görüşünüze katılıyorum ancak bu karakter meselesidir. Hırslı, kin tutan, kibirli insanlardan hangi cinsiyet olursa olsun uzak duracaksın. Bir faydasını göremezsin. Bahsettiğim şeyler zaman alacak şeyler, ha dediğinizde olacak şeyler değiller.

Kadın beyanının esas olmasıyla alakalı forumda bir yorumda bulunmuştum zaten. Tamamen karşıyım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı