Kızlardan utanmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Are u serious? Hangi adalet 1 yıl veriyor,bol keseden atmayın lütfen.
Adam doğru söylemiş dışarıda bir kız bir adama bağırıyordu onu mahkemeyle tehdit ediyordu kendisine salak dedi diye bizde izlerken bizimle beraber izleyen bi adam dedi kanun hep onlardan yana

Kendine sorman ve derin düşüncelere dalman gereken sorular:

- Neden utanıyorum?
- Neden utanmalıyım?
- Utanmama sebep olan ana unsurlar neler?
- Kafa yapımı ne yönde değiştirirsem utanmayı bırakabilirim?

Bunları sırayla düşün ve cevabını bulmaya çalış.

Adam doğru söylemiş dışarıda bir kız bir adama bağırıyordu onu mahkemeyle tehdit ediyordu kendisine salak dedi diye bizde izlerken bizimle beraber izleyen bir adam dedi kanun hep onlardan yana.

Tabi canım tabi. Musa Orhan boşuna serbest bırakıldı o zaman, tepemin tasını attırmayın.

Hocam, yakın zamanda bir kıza günlerce tecavüz edip intiharına sebep olan adam serbest bırakıldı yahu. Neyin beyanı bu, neyin esası bu?
Ya siz hala ordamısınız İpek Er'in ifadesini okumadınız mı tecavüz falan yok
Bu konudaki görüşünüze katılıyorum ancak bu karakter meselesidir. Hırslı, kin tutan, kibirli insanlardan hangi cinsiyet olursa olsun uzak duracaksın. Bir faydasını göremezsin. Bahsettiğim şeyler zaman alacak şeyler, ha dediğinizde olacak şeyler değiller.

Kadın beyanının esas olmasıyla alakalı forumda bir yorumda bulunmuştum zaten. Tamamen karşıyım.

Tabiki öyle de karakterli kızı bulduğunu anlamak bence en iyi yetenek bu dünyadaki hayat arkadaşını seçiyorsun sonuçta.

Kendine sorman ve derin düşüncelere dalman gereken sorular:

- Neden utanıyorum?
- Neden utanmalıyım?
- Utanmama sebep olan ana unsurlar neler?
- Kafa yapımı ne yönde değiştirirsem utanmayı bırakabilirim?

Bunları sırayla düşün ve cevabını bulmaya çalış.

Kafa yapısı "kızlardan arkadaş olmaz, sadece sevgili olur." gibi çalıştığı için utanıyor.

Okul hayatım boyunca hiç bir zam
Kafa yapısı "kızlardan arkadaş olmaz, sadece sevgili olur." gibi çalıştığı için utanıyor.
okul hayatım boyunca hiç bir zaman matematiği çözemedim matematiği düşünsem çabalasam çözerim ama bu durumu çözemem gibi duruyor 😂
Okul hayatım boyunca hiç bir zam
okul hayatım boyunca hiç bir zaman matematiği çözemedim matematiği düşünsem çabalasam çözerim ama bu durumu çözemem gibi duruyor 😂
Benim durumuma bi stephon halwking yardımcı olabilirdi

Bana göre boş işler bunlar. Saçma sapan kıskançlık, çocuk vb. çile çekeceğine hiç uğraşmam.

Yeni bir @Asosyal Necmi vakası. Karşı cinsi ne olarak görüyorsun. Sadece sevgili olmak için mi ? Yukarıda arkadaşın dediği gibi "kızlardan arkadaş olmaz, sadece sevgili olur." diye düşündüğün için oluyor bunlar. Kendine gel.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı