Kızları güzel gösteren sadece giysileri

Vallahi hocam bizim okulda forma giyip de güzel olan kızlar çoğunlukta, yani bizim okulda olan kızlar genel olarak yüz ve beden olarak güzel :)

Ben mi yanlış yazdım? Diyorum ki, bir kadın kendi boyunu önemsemiyor. Anlatabildim mi?

Kadın kendi boyunu önemsemiyor olabilir ama sürekli "uzun boylu erkek olacak yhaa" diye gezdikleri için erkekler de boya takıntılı oluyor. 150 kızın 180-190 erkek araması da ayrıca bir ironi. Çocuğu gibi geziyorlar yanlarında.

Şöyle söyleyeyim, erkeklerde de cilt bakımı yapanlar var, lakin kadınlar gibi ayrıntılı değil. Göz kremi, gündüz/gece kremi, maske, peeling, yüz yağı, nemlendirici gibi ürünlerin hepsini kullanmıyor. Kadınların hepsi cilt bakımı yapmıyor dediğin gibi.

Üsluba bak 🤣👎
60Kg'lık boyayı alıyorum, kafamdan aşağı döküyorum her gün. Sanki badana yapıyoruz. Şaka gibi.

Zaten yapıyorsunuz üslubum da bence gayet hakettiğiniz gibi. İyi günler.

Şöyle söyleyeyim, erkeklerde de cilt bakımı yapanlar var, lakin kadınlar gibi ayrıntılı değil. Göz kremi, gündüz/gece kremi, maske, peeling, yüz yağı, nemlendirici gibi ürünlerin hepsini kullanmıyor. Kadınların hepsi cilt bakımı yapmıyor dediğin gibi.

Üsluba bak 🤣👎
60Kg'lık boyayı alıyorum, kafamdan aşağı döküyorum her gün. Sanki badana yapıyoruz. Şaka gibi.

Oha forumda kadın herhalde forumda 3. görüşüm bu :D.

Zaten yapıyorsunuz üslubum da bence gayet hakettiğiniz gibi. İyi günler.
Yaptığın saygısızlık, karşında 23 yaşında kadın var. Ben nasıl ki herkese saygılı bir şekilde cevap veriyorsam karşı tarafında aynı şekilde cevap vermesini istiyorum. 14 yaşındaki bir çocuğun bunları yazması çok yanlış. İyi geceler.

Oha forumda kadın herhalde forumda 3. görüşüm bu :D.
Neden bu kadar şaşırdın 😀. Olamaz mı?

Son düzenleme:
Yaptığın saygısızlık, karşında 23 yaşında kadın var. Ben nasıl ki herkese saygılı bir şekilde cevap veriyorsam karşı tarafında aynı şekilde cevap vermesini istiyorum. 14 yaşındaki bir çocuğun bunları yazması çok yanlış. İyi geceler.

Neden bu kadar şaşırdın 😀. Olamaz mı?

Sen bir kadınsın ve Technopat kullanan ilk defa denk geldi kadınlar genellikle erkeklerde gülüşe ve popaya bakıyor bende kendimden örnek veriyorum doğru mu sence eski sevgililerim hep bunu diyordu özellikle popoyu süzüyorlar renkli göz ve sarı saça sahibim elf gibi sarı ama hiç işe yaramıyor hatta sarı saçı sevmiyorlar sebebi ne anlamıyorum bu Türk kızlarında esmer sevdasını beni reddedip hep esmer erkeklerle çıkıyorlar :(

Yeni konular

Geri
Yukarı