Kızları görünce utanıyorum

Zamana ve büyüdüğünüz çevreye bağlı bir durum. Yani;
  1. Ablası olanlar ya da küçük yaşta sürekli kızlar ile iletişim kuranlar genelde daha az sıkıntı çekiyor.
  2. Aile ortamında kızlarla konuşmaya karşı bir baskı varsa sıkıntı olabiliyor.
  3. Zaman olarak yaşa göre değişebiliyor belli bir yaşa kadar insanlar karşı cinse karşı çekimser olabiliyor.
Bunların yanında bir de öz güven var. O da sizin çözmeniz gereken bir mesele.

Zamana ve büyüdüğünüz çevreye bağlı bir durum. Yani;
  1. Ablası olanlar ya da küçük yaşta sürekli kızlar ile iletişim kuranlar genelde daha az sıkıntı çekiyor.
  2. Aile ortamında kızlarla konuşmaya karşı bir baskı varsa sıkıntı olabiliyor.
  3. Zaman olarak yaşa göre değişebiliyor belli bir yaşa kadar insanlar karşı cinse karşı çekimser olabiliyor.
Bunların yanında bir de öz güven var. O da sizin çözmeniz gereken bir mesele.

Dostum geçen arkadaşım beni kızla tanıştırdı onda bile kızla zor iletişim kurdum kızlar güzel olunca benim dilim tutuluyor bir kıza iki defa naber diyorum utangaçlığımdan.

Dostum geçen arkadaşım beni kızla tanıştırdı onda bile kızla zor iletişim kurdum kızlar güzel olunca benim dilim tutuluyor bir kıza iki defa naber diyorum utangaçlığımdan.

Bir insana sadece güzellik olarak bakmayın, eğer karşınızdaki insan sizle sohbet etmek istiyorsa sadece güzelliğine bakıyorsanız sizinle alakalı bir konu bu. Karşınızdaki kişi size bir şey anlatıyorken siz kıza bak ne güzel diye mi geçiriyorsunuz sürekli?

Yeni konular

Geri
Yukarı