Kızların uzun erkek tutkusu

170'li boylarda, bunları zerre umursamayan erkeklere karşı aldıkları ergence intikam ve sosyal medya gazlaması bu boy takıntısı, başka bir şey değil.

Düşün , allahın bir forumunda dahi boyum bilmem kaç metre hiç biri bakmıyor diyen adamlar var. yani uzun erkek ülkemizde oldukça bol. yani kızlar istese yüzlerce bulur, süreki laf etmelerine gerek yok. örneğin, İri meme seviyorum diyelim, etrafta bolca var. ben gidip, ya iri memeğğ iri memeğğ diye sağda solda zırlar mıyım? hayır. zaten elde edebileceğim bir şey. ama olay bu değil işte, üste dediğim sosyal medya gazlaması, başkalarını aşağılama ezikliği vs. vs.

ve en önemlisi boyu orta veya kısa olan erkeklere aşağılık kompleksi yerleştirmek.. haliyle çevresindeki erkekleri direkt kendilerine uşak, yalaka, ego edevatı yapabiliyorlar. bu oyuna kanmayın beyler, çok var aranızda boy takıntılı biliyorum ama cidden çocukça bir kompleks bu.

1,73'üm; özgüvenimden dolayı (çok detaya inmiyorum) inanın benden hoşlanan çok kız var ve çevremde 1.80 üzeri çok arkadaşım olmasına rağmen beni daha çok beğeniyorlar. 1.70 başka bir arkadaşım var, çok güzel bir sevgilisi var. Boy yok, hiçbir kız bana bakmaz diye düşünmek yerine gidin yeni şeyler öğrenin, spor yapın vs. Ha evet boy olsa daha iyi olmaz mı olur ve evet bazı kızlar uzun olmazsanız sizle çıkmıyor onları sallayın, demeye çalıştığım şey asıl önemli olanın boy değil özgüven olduğu. Ben kimlerin kimlerden hoşlanıp da çıktığını gördüm bir bilseniz kafayı yersiniz.

Geri
Yukarı