Kızların uzun erkek tutkusu

Daha fazla  
Nedir bu kızların uzun erkek sevdası? Dün gelmiş kızın biri bana diyor cocugun boyu 1.80 olmasa pesinden kosmazdim falan filan eskiden yoktu boyle bir şey nereden cikti bir anda?

Son düzenleyen: Moderatör:
Boyum 1.89 ve peşimden koşan yok?

Uzun boy sevdasını abartı buluyorum.

Boyu doğru kullanmasını bilirsen çekicilik için bir malzeme. Eğer 1.90 olup zargana olursan tabii ki kimse peşinde koşmaz ama 1.80 olup cüsseli hafif kaslı öz güvenli olursan daha çekici görünürsün insanlara.

Boy işi saçmalık, boyu önemsemek de ayrı saçmalık.

Zamanında "Rus kızları" diye gezmedik mi? Şimdi de yeni nesil "uzun erkek" diye geziyor. Ergenlikte normal böyle şeyler. "Uzun erkek uff" diye gezenler de yaşları malum zaten. İnsan olgunlaştıkça neyin önemli olduğunu fark ediyor.

Laf olsun diye dediklerini düşünüyorum. Boyundan ötürü niye birinin peşinden koşarsın ki? 1.83 84 civarı boyum var, işim düşmedikçe konuşmuyorum bile hiçbiriyle. Seyfo Dayı'yı örnek alıyorum aylardır, kafa rahat.

Nedir bu kızların uzun erkek sevdası? Dün gelmiş kızın biri bana diyor cocugun boyu 1.80 olmasa pesinden kosmazdim falan filan eskiden yoktu boyle bir şey nereden cikti bir anda?

198'im hayatımda bir kere bile sevgilim olmadı, üstüne kumral saçlı ve mavi gözlüyüm. Bence bu işler bunlarla bağlantılı değil.

Geri
Yukarı