Kızlarla konuşurken utanma

gazwiez

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba. bizim mahalleye yeni bir kız taşındı. Haliyle arkadaşlık kurduk. Mesela onla konuşurken arkadaş ortamında utanıyorum onun yüzüne bakmaya utanıyorum başka şeylerle uğraşıyorum. Utangaçlığımı nasıl yenebilirim? Kız da benden 2 yaş büyük.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar öncelikle merhaba. bizim mahalleye yeni bir kız taşındı. Haliyle arkadaşlık kurduk. Mesela onla konuşurken arkadaş ortamında utanıyorum onun yüzüne bakmaya utanıyorum başka şeylerle uğraşıyorum. Utangaçlığımı nasıl yenebilirim? Kız da benden 2 yaş büyük.
Normal değil mi?

Normal insan o da neyden çekiniyorsunuz? Konuşun gitsin, anlaşamıyorsanız mesafe koyarsın.

Ergenlik döneminde olan bir şey. Ben de yaşıyorum bazen. Kızla arkadaş olduktan sonra geçiyor.

Arkadaşın yaşı sanırım 20. En azından profilde öyle kayıt olmuş. Ergen değil, utanması sanırım küçüklükten gelen bir şey ya da kızlarla konuşmadığı için.

Yeni konular

Geri
Yukarı