Koşarken utanma

Büyük ihtimalle " sosyal fobi "'e sahipsiniz. Bu düşündüğünüzü bende düşünüyorum, çünkü aynı fobi bende de var. Sosyal fobi nedir açıklayayım izninle dostum.

Sosyal fobi: Bir kimsenin, herhangi bir travma veya yaşanan herhangi bir utanılacak olayda yaşadığı travmaların gelecekte ki bizlere/senlere/benlere gelip, bizi aynen bu şekilde rahatsız etmesi.

Örnek: Dışarı çıkarken bunu giysem rezil olur muyum?
- Dışarıda şu hareketi yapsam rezil olur muyum?
- Karşı cins ile konuşurken herhangi bir utanılacak hareket yapsam ne yaparım ben?

Tarzında birçok düşünce.
Sonuç olarak bunları düşünme, takma eğer böyle düşünüp kafana takmaya devam ediyorsan korkularının üstüne üstüne git.

Sosyal fobin olmayabilir ki bu yaşadığın şey çoğunluk sosyal fobisi olan insanlarda yaşanan bir durum. :)

Büyük ihtimalle " sosyal fobi "'e sahipsiniz. Bu düşündüğünüzü bende düşünüyorum, çünkü aynı fobi bende de var. Sosyal fobi nedir açıklayayım izninle dostum.

Sosyal fobi: Bir kimsenin, herhangi bir travma veya yaşanan herhangi bir utanılacak olayda yaşadığı travmaların gelecekte ki bizlere/senlere/benlere gelip, bizi aynen bu şekilde rahatsız etmesi.

Örnek: Dışarı çıkarken bunu giysem rezil olur muyum?
- Dışarıda şu hareketi yapsam rezil olur muyum?
- Karşı cins ile konuşurken herhangi bir utanılacak hareket yapsam ne yaparım ben?

Tarzında birçok düşünce.
Sonuç olarak bunları düşünme, takma eğer böyle düşünüp kafana takmaya devam ediyorsan korkularının üstüne üstüne git.

Sosyal fobin olmayabilir ki bu yaşadığın şey çoğunluk sosyal fobisi olan insanlarda yaşanan bir durum. :)

Yok hocam bende.

Bir gün kararlı şekilde koşarsan aslında hiçbir şey olmadığını göreceksin. İnsanların umurunda değil herkes kendi derdinde. Umurunda olsa bile en fazla 1 dakika içinde unutacak ve bir daha birbirinizi görmeyeceksiniz.

@SüperX başkalarının da spor yaptığı bir yer ise bulmama ihtimalin yok. Birkaç gün etrafı izlersin o saatlerde spor yapan bi' kızı görürsen gidip tanış, "birlikte koşalım mı?" falan de.

Yeni konular

Geri
Yukarı