Kızlarla sevgili olma rehberi (çok kolay)

20'sine kadar bile binbir türlü pislik etmiş, gözüne, diline sahip çıkmamış, zina etmiş, pek çok kızla düşüp kalkmış erkeği sorun etmiyor kimse bu kadar ama.

30 yaşında kadın zar zor çocuk yapmaz birincisi, bir rahatsızlığı yoksa. Benden önce birlikte oldukları da beni bağlamaz. Her erkek evlenene kadar hanım hanımcık kızlarla ilişkilerini yürütmüyor herhalde.
Erkekle kadın bu konuda bir değildir.

Erkekle kadın bu konuda bir değildir.
Çok yobazca gözüküyor açıklamak istiyorum.

Belirli partner sayısından sonra kadınların duygusal bağ kuramama ve ideal penis arayışı gibi sendromları doğuyor. Doğa gereği bu onlara ters bir durum ve milyon yıllık içgüdüsel evrimi 20 yıllık feministlik gibi safsata algı yönetim ile aştılar gerçekten, komik.
En basit gözlem, bir erkeğin 9 ayda bir ülke kurabilecek döllemeye sahip olması ancak bir kadının hamilelik döneminde korunmaya ve bakıma ihtiyaç duyacağı 9 aylık bir sahiplenme süreci olması.

Son düzenleme:
@Buğra S senin hata yaptığını da zannetmiyorum cidden seviyor gibi gözüküyordun ama işte kızlar tarafında pek bir karşılığı olmuyor.
Yok canim, ikimiz de zorlanmaya baslamistik, ikimiz de birbirimize kotuluk etmeye baslamistik istemeden de olsa ve mesafe zaman konulari sikintiydi. Her ne kadar sabredebilecegimizi dusunsem de ikimiz de sikildik ve ilk hamleyi o atti. Yalan yok benim de aklima geliyordu.

Kotu bitti ama mutluydum ve minnettarim. Biraz kafam dumanli iste su aralar onun disinda goruslerim hala ayni.

Yeni konular

Geri
Yukarı