Klasik Aras Kargo Rezaleti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

TyLannister

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar!
FLO üzerinden sipariş vermiştim Aras Kargo ile geldi. Ardından almış olduğum ürün şubeye ulaşıyor, kargo durumu teslimatta olarak güncelleniyor ve dağıtıma çıkarıldığına dair bana SMS geliyor.
Akşama kadar kargo gelmeyince kargonun durumunu sorguluyorum ve "müşteri kargoyu şubeden teslim alacaktır" yazısını görüyorum. Halbuki ben kargonun gelmesini bekliyorum. Şubeyi aradığımda ise telefona cevap veren olmadı(hiç şaşırmadım).

Sonrasında ise şikayet etsem fayda etmeyeceği aklıma gelince hafif bir tebessümle ekranı kapattım.

Tüm kargo firmalarıyla işimi iyi-kötü halledebiliyorken Aras Kargo neden böyle kafasına göre müşteriyle dalga geçer gibi davranıyor; yahu hiçbir Aras Kargo yetkilisi de çıkıp düzgün çalışın demiyor mu bu arkadaşlara?

Şikayet edince neden bir işe yaramasın? Devlet kurumu değil orası, markaya zarar veren adamın gözünün yaşına bakmaz özel şirketler.

Şikayet edince neden bir işe yaramasın? Devlet kurumu değil orası, markaya zarar veren adamın gözünün yaşına bakmaz özel şirketler.
Şikayetler sonuç alsaydı çoktan kapanmıştı belli ki kimsenin insanları umursadığı yok umursasalar bu halde olmazdık.

Aç kapıyı Aras Kargo, açmayan kapıyı mars kargo

Daha öncesinde şikayetimden bir sonuç alamadığım için olabilir mi?
Ne yapacaklardı Osmanlı'daki gibi meydana mı asacaklardı? Konu destek biriminden bölge müdürüne gider müdür de fırçalar hayatları varsa. Şikayet etmeyeceksen de sorununu bize yakinmanin bir anlamı ve mantığı yok.

Ne yapacaklardı Osmanlı'daki gibi meydana mı asacaklardı? Konu destek biriminden bölge müdürüne gider müdür de fırçalar hayatları varsa. Şikayet etmeyeceksen de sorununu bize yakinmanin bir anlamı ve mantığı yok.
Olan olayı anlattım ve soru sordum hayrola senin derdin ne? Cins cins konuşuyorsun sanki kabahat bende.

Bu arada sorun çözüldü sağ salim teslim aldım kargoyu, şubelerinde yoğunluk olduğu için :) aksaklık yaşanmış.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı