Yaşadığım Aras Kargo/Jetizz rezaleti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

KingExodus

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Cuma akşamı İncehesap'tan Razer DeathAdder V2 Pro siparişi vermiştim. Kargo bugün dağıtıma çıktı fakat kargo elime asla ulaşmadı. Aras Kargo sitesinden takip kodunu sorgulayınca dağıtımda gösteriyor ama takip kısmında görüldüğü üzere araç şubede. Jetizz'in sisteminden de sorgulayayım dedim bir de ne göreyim "Acentede İade - Alıcı İstemiyor" diyor. Siz kapıma bile gelmediniz. Link yolladınız adresimde olduğumu teyit ettim. Niye şimdi ürünü iade ediyorsunuz? Bu iki kargo şirketinden de sakın ürün falan almayın. Beceremiyorlar bu işi. Şimdi bakalım iade işlemleri ile uğraşacağız benim mouse yalan oldu. İndirimli diye almıştık şimdi bir daha asla alamam. Bu arada İncehesap ile bir ilgisi yok olayın onlar güzel hizmet veriyorlar.

Merhaba. Cuma akşamı İncehesap'tan Razer DeathAdder V2 Pro siparişi vermiştim. Kargo bugün dağıtıma çıktı fakat kargo elime asla ulaşmadı. Aras Kargo sitesinden takip kodunu sorgulayınca dağıtımda gösteriyor ama takip kısmında görüldüğü üzere araç şubede. Jetizz'in sisteminden de sorgulayayım dedim bir de ne göreyim alıcı ürünü kabul etmedi iade ediliyor diyor. Siz kapıma bile gelmediniz. Link yolladınız adresimde olduğumu teyit ettim. Niye şimdi ürünü iade ediyorsunuz? Bu iki kargo şirketinden de sakın ürün falan almayın. Beceremiyorlar bu işi. Şimdi bakalım iade işlemleri ile uğraşacağız benim mouse yalan oldu. İndirimli diye almıştık şimdi bir daha asla alamam. Bu arada İncehesap ile bir ilgisi yok olayın onlar güzel hizmet veriyorlar.
Müşteri hizmetlerini arayıp güzel güzel konuşsaydınız keşke. Baktınız ters yapıyorlar sizde ters yapardınız ben hep öyle yaparım sorunumu da çözerler.

Müşteri hizmetlerini arayıp güzel güzel konuşsaydınız keşke. Baktınız ters yapıyorlar sizde ters yapardınız ben hep öyle yaparım sorunumu da çözerler.
Aradım telefona bakmadılar bile. Baksalar konuşacaktım zaten.

Aras Kargo sorunlu bir firma. Evde olduğumuz halde kargoyu eve getirmedi şubede bekledi. Şubeye almaya gittim reşit birinin gelmesi lazım sen alamazsın imza yetkin yok dediler. Sonra annem aradı, kimliğini alıp gelsin yardımcı oluruz dediler söyledikleri saatte gittim bu sefer de kargoyu satıcıya geri gönderdiklerini söylediler. Adamla dalga geçiyorlar.

Şu aralar en sağlam kargo Yurtiçi. Kargoculuğun suyu çıktı memlekette. AGT diye kargo şirketi olmayan şirketlere bile kargo taşıtıyorlar.
Seçenek olunca zaten bu Aras Kargo'yu hiç seçmiyorum. Seçeneğim yok diye zorunluluktan seçtim. En sorun yaşadığım şirketler Aras Kargo ve Sürat Kargo.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı