Klasik ayakkabı kot pantolon altına giylir mi?

Nikolai II

Decapat
Bu tür ayakkabıları beğeniyorum. Spor ayakkabılar çocuk ayakkabısı gibi geliyor. Bu ayakkabı için illa ki kumaş pantolon mu giymek icap eder?

Dosya Ekleri

• 24082017225221-500x445.jpg
    24082017225221-500x445.jpg
    69,4 KB · Görüntüleme: 177
  • 24082017225241-500x445.jpg
    24082017225241-500x445.jpg
    94 KB · Görüntüleme: 52
Bence evet, ama spor pantolon ve ceket ile de giyilir. Spor kıyafetle hiç gideceğini sanmıyorum ki ayrıca dediğiniz ayakkabıların ne olduğuna da bağlı. Görünüş olarak güzel olan spor ayakkabılar da var.

Alexander Mcqueen tarzındaki ayakkabılara bakabilirsin. Hem spor hem şık gözükürler. Tabi illa o kadar kalın alt taban olmasına gerek yok, model olarak söylemek istedim. Markayı da model olarak aklında canlansın diye, yoksa Mcqueen fiyatları ortada yani herkes alamaz.

Alexander Mcqueen tarzındaki ayakkabılara bakabilirsin. Hem spor hem şık gözükürler. Tabi illa o kadar kalın alt taban olmasına gerek yok, model olarak söylemek istedim. Markayı da model olarak aklında canlansın diye, yoksa Mcqueen fiyatları ortada yani herkes alamaz.
Fotoğrafını koyduğum ayakkabıyı almayı düşünüyorum. Kategori olarak spor ayakkabı yazıyor ama klasik ayakkabıyla karışık bir şeye benziyor daha çok. Sizce kot pantolonla birlikte gülünç durur mu?

Fotoğrafını koyduğum ayakkabıyı almayı düşünüyorum. Kategori olarak spor ayakkabı yazıyor ama klasik ayakkabıyla karışık bir şeye benziyor daha çok. Sizce kot pantolonla birlikte gülünç durur mu?

Markası ne hocam bu ayakkabının? Link verebilir misin?

Bu tür ayakkabıları beğeniyorum. Spor ayakkabılar çocuk ayakkabısı gibi geliyor. Bu ayakkabı için illa ki kumaş pantolon mu giymek icap eder?
Bu ayakkabının markası nedir? alışveriş linkini yazar mısınız.ben de incelemek istiyorum

Geri
Yukarı