Klasörde "hedef yolu çok uzun" hatası

Ü ve Ç var gül gibi açmış¿
Yok, Pro Tools ile dosyayı açınca açmayabiliyor. Ancak bu dosyayı sistem diskine atınca masaüstüne atınca düzeliyor ve açılabiliyor. Oysa harici hardisklerimde herhangi bir bad sector de yok. Arıza da yok. Zaten full biçimlendirmiştim.

Gizemli bir bug var diyebilirim, uzun süredir çözemedim.

Yok, Pro Tools ile dosyayı açınca açmayabiliyor. Ancak bu dosyayı sistem diskine atınca masaüstüne atınca düzeliyor ve açılabiliyor. Oysa harici hardisklerimde herhangi bir bad sector de yok. Arıza da yok. Zaten full biçimlendirmiştim.

Gizemli bir bug var diyebilirim, uzun süredir çözemedim.
Yok gizemli bir bug değil bu.

F:\MasaustuHDD\Dosyalarim\DAW_Proje\Pro Tools projeleri\Dublaj_icin_projeler\Alvin and the Chipmunks - Christmas_dont_be_late_Mix_Rock_Dublaj_TR_2020_Remastered)\Alvin and the Chipmunks - Christmas Dont Be Late.wav

olarak değiştir bak bakalım duruyor mu bug.

Yok gizemli bir bug değil bu.

F:\MasaustuHDD\Dosyalarim\DAW_Proje\Pro Tools projeleri\Dublaj_icin_projeler\Alvin and the Chipmunks - Christmas_dont_be_late_Mix_Rock_Dublaj_TR_2020_Remastered)\Alvin and the Chipmunks - Christmas Dont Be Late.wav

olarak değiştir bak bakalım duruyor mu bug.
Evet bug var. Dediğini yaptım ancak yolu bulamadı.
1705940658099.png

Evet NTFS. Ayrıca bu sorun harici diğer diske aktarınca da oldu. Yani diskte arıza yok.
Eki Görüntüle 2093106
Şunu indirip bir uzunluğunu kontrol edebilir misin? Sistemin Türkçe şimdi dikkat ettim, Win 98'de böyle bir şeyle karşılaşmıştık o zamanki sınırlar içinde tabi ve şu anda olmaması gerek yani.

Eki Görüntüle 2093122

Bu işte bir yanlışlık var gibi. Bug mu var? O kadar uzun değil ben normalde baktığımda sanki.
WYSIWYG değil demedim ya boşuna, baksana 300 bile var. Dosya ve klasörleme sistemini geliştirmelisin, böyle yedek almaya veya dosya saklamaya devam edersen herhangi bir problem veya güncelleme geldiğinde geçmişine istemsizce gülegüle demen gerekir.

Son düzenleme:
Şunu indirip bir uzunluğunu kontrol edebilir misin? Sistemin Türkçe şimdi dikkat ettim, Win 98'de böyle bir şeyle karşılaşmıştık o zamanki sınırlar içinde tabi ve şu anda olmaması gerek yani.
1705941362089.png

Bu işte bir yanlışlık var gibi. Bug mu var? O kadar uzun değil ben normalde baktığımda sanki.

Klasör içeriği:
1705941422241.png

1705941442649.png

1705941456260.png

1705941468330.png

Neden güldünüz? Anormallik var mı dosyalarda?

Bu arada bu örnek klasör. Bazı diğer klasörlerdede bu sorun var.

Bu arada regedit ile uzun yolları açmak için ayar yaptım ama işe yaramadı.

WYSIWYG değil demedim ya boşuna, baksana 300 bile var. Dosya ve klasörleme sistemini geliştirmelisin, böyle yedek almaya veya dosya saklamaya devam edersen herhangi bir problem veya güncelleme geldiğinde geçmişine istemsizce gülegüle demen gerekir.
Dosya ve klasörleme sistemi geliştirmekten kastın nedir? Örnek verebilir misin? Biraz daha profesyonel olalım. Mixlerim profesyonel ama klasörlemeye şu ana kadar pek önem vermedim.

Geri
Yukarı