Klasörde "hedef yolu çok uzun" hatası

Dosya ve klasörleme sistemi geliştirmekten kastın nedir? Örnek verebilir misin? Biraz daha profesyonel olalım. Mixlerim profesyonel ama klasörlemeye şu ana kadar pek önem vermedim.
Mix'lerinin profesyönelliğini bilmiyorum, dinlemedim, link?

Klasörlerini basit şekilde saklaman gerekli ki arama yöntemlerinde zaman mı, isim mi, şarkı ismi mi hangisi öncelikli yer ediyor beyninde ona göre planlarsın. Böylece uzamazlar, sadece dosya isimlerin biraz daha uzun kalabilir. Böylece sistemler arası geçiş, yedekleme gibi konularda problem yaşamazsın veya kolay çözersin.

Tüm klasör adlarını kısaltayim mı? Buglu klasör ve buglanmış uzun dosya adlarını yeniden bile adlandırmama izin vermiyor. Bu işlemi anca o klasörü sistem diskine atınca yapabiliyorum düşün problemin büyüklüğünü. Böyle birşey de beklemiyordum şahsen.

Mix'lerinin profesyönelliğini bilmiyorum, dinlemedim, link?

Klasörlerini basit şekilde saklaman gerekli ki arama yöntemlerinde zaman mı, isim mi, şarkı ismi mi hangisi öncelikli yer ediyor beyninde ona göre planlarsın. Böylece uzamazlar, sadece dosya isimlerin biraz daha uzun kalabilir. Böylece sistemler arası geçiş, yedekleme gibi konularda problem yaşamazsın veya kolay çözersin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Pro Tools mix.

Son düzenleme:
Tüm klasör adlarını kısaltayim mı? Buglu klasör ve buglanmış uzun dosya adlarını yeniden bile adlandırmama izin vermiyor. Bu işlemi anca o klasörü sistem diskine atınca yapabiliyorum düşün problemin büyüklüğünü. Böyle birşey de beklemiyordum şahsen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Pro Tools mix.

Ahahahah hiç güleceğim yoktu akşam akşam, bu seslendirmeler bir harika Acoustic Boy! PepsiMan'e henüz dünya hazır değil.

Bak mesela klasör için yıl ve ay bazında:

ProTools2024\01\Proje_Pepsiman
ProTools2024\01\Pepsiman_01
ProTools2024\01\Proje_Friends2024\

veya

Protools_proje\2024\pepsiman
Protools_proje\2024\friends

veya

Projeler_seslendirme\Xfiles
Projeler_reklam\pepsi
Projeler_dizi\Friends
Projeler_anime\Cool_devices

gibi yapabilirsin. İlgili her proje dosyaları kendi içinde bulunur. Proje programın güncellenirse dosya ismine eklersin veya değişirse tüm ses ve görüntü dosyalarını tek klasörden çekebilirsin.

Ahahahah hiç güleceğim yoktu akşam akşam, bu seslendirmeler bir harika Acoustic Boy! PepsiMan'e henüz dünya hazır değil.

veya

veya

Projeler_reklam\pepsi
Projeler_dizi\Friends

gibi yapabilirsin. İlgili her proje dosyaları kendi içinde bulunur. Proje programın güncellenirse dosya ismine eklersin veya değişirse tüm ses ve görüntü dosyalarını tek klasörden çekebilirsin.
Pepsi Man'a dünya hazır değil derken? Bazen eğlenceli içerikler coverlamayı seviyorum ya. Amacım, diğerlerinden daha farklı işler ortaya koymak.

veya

veya

Projeler_reklam\pepsi
Projeler_dizi\Friends

Bu arada klasörleri bundan sonra dediğin gibi yapacağım.

Bu arada tarza göre şöyle bir mix yapmıştım sıkıntıdan:
Mix yaparken ben (Detaylı)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı