Çözüldü Klasörler beyaz gözüküyor ve kapanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Eqz0d

Hectopat
Daha fazla  
RAM
8GB DDR4 3200MHZ
SSD veya HDD modeli
WD Blue 1TB HDD
Ekran kartı
AMD Radeon RX560 4GB
Anakart
Biostar H410MH S2
İşlemci
Intel Core i3 10100F
Arkadaşlar sorunum bu bir isim bulamadım kusura bakmayın. Her şey PC'nin açılırken HDD kontrolü gibi bir şey yaparak başladı. Böyle gözüküyor ve bilgisayar klasörü hariç diğerleri açılıyor böyle gözüküyor ama kapanmıyor. Çözümlerinizi bekliyorum.

Adsız.png

Çözüm
O zaman diskte bir sıkıntı var virüs testi yapın sisteme baştan sona tarayın temizleyin ya virüs ya da HDD GG.

Hard diskin bozuk olmaması lazım çünkü klasör açmamak dışında her şeyi yapabiliyorum. Virüs testini deneyeceğim.

O zaman diskte bir sıkıntı var virüs testi yapın sisteme baştan sona tarayın temizleyin ya virüs ya da HDD GG.

Sanırım ben teşhisi koydum bende sistem için gerekli bazı DLL dosyaları eksik. Eğer eksikse nereden geri kurabilirim? Çünkü bir oyuna girerken DLL hatası verdi ve daha önce çok rahatlıkla oynuyordum.
Vallahi kendimce bir şeyler denedim ve sorun çözüldü ama denediklerimden hangisi düzeltti bilmiyorum. Ama AiO Runtimes yükledim ve CMD'yi açıp SFC /scannow yazdım sonrasında Windows gezginini yeniden başlattım sorun çözüldü. Öneri veren vermeyen herkese teşekkürler.
Arkadaşlar sorunum bu bir isim bulamadım kusura bakmayın. Her şey PC'nin açılırken HDD kontrolü gibi bir şey yaparak başladı. Böyle gözüküyor ve bilgisayar klasörü hariç diğerleri açılıyor böyle gözüküyor ama kapanmıyor. Çözümlerinizi bekliyorum.

Eki Görüntüle 1304245

Disk yönetimine girip bakabilir misiniz acaba?

Şöyle söyleyeyim bilgisayarı alalı 1 hafta oldu ve ben yıllarca laptop kullandığım için şu anda da bilgisayarın içinden bir parçayı veya kabloyu söküp takma konusunda biraz çekimserim. Yazılımsal olarak çözülemez mi?

Kasa kapağını çıkar
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodaki gibi başka bir porta tak yeniden başlat bu kadar.

Geri
Yukarı