Klasörler çok yavaş açılıyor

MaceraciErkan

Hectopat
Daha fazla  
Daha yeni format attım. Sadece birkaç gündür bilgisayarı açık bırakıyorum, acaba o yüzden olabilir mi? Klasörler çok yavaş yükleniyor. Bazen 10 dakika bulabiliyor. On defa yeniden başlattım, hala geçmedi. Bir 2 gündür böyle.

Windows 11 kurulumunu nereden indirdiniz?

Size değişik bir çözüm sunayım.
programını indirin. Antivirüsü geçici devre dışı bırakın.
İndirdiğiniz programı kurun.
Bakalım düzelecek mi?

@MaceraciErkan
Windowsum orjinal. Ayrıca o dosyada şöyle bir hata var dosya virüslü yalnızca sahibi indirebilir.

SSD sağlığı ne alemde. HD Tune ile kontrol edin. CrystalDiskMark ile disk hızını test edin. Diskin % kaçı dolu?
Sonuçlar şu şekilde hocam

Dosya Ekleri

• kanıt.png
    kanıt.png
    1.016,7 KB · Görüntüleme: 33
Son düzenleme:
Bazı bilgisayarlara Windows 11 geldi ama yüklendikten sonra bilgisayarlarda çökme yavaşlama meydana geldi en basta kendini göstermiyor ama bilgisayar a ağır geliyor seninkide ondan dolayı yavaşlamış olabilir eğer ondansa Windows 10'a dönmen gerek.

SSD sağlığı ne alemde. HD Tune ile kontrol edin. CrystalDiskMark ile disk hızını test edin. Diskin % kaçı dolu?
D diskinin sonuçları ve bu arada klasörler biraz daha hızlı açılıyor fakat klasörlere sağ tık yapınca 3-4 dk sürüyor sağ tıkın gelmesi

Bazı bilgisayarlara Windows 11 geldi ama yüklendikten sonra bilgisayarlarda çökme yavaşlama meydana geldi en basta kendini göstermiyor ama bilgisayar a ağır geliyor seninkide ondan dolayı yavaşlamış olabilir eğer ondansa Windows 10'a dönmen gerek.
Yok hocam format öncesi win 11 deydim böyle bir sorun yoktu yani uzun bir süredir kullanıyorum win 11 i diyebilirim. :)

Dosya Ekleri

• kanıt2.png
    kanıt2.png
    1.012,2 KB · Görüntüleme: 25
D diskinin sonuçları ve bu arada klasörler biraz daha hızlı açılıyor fakat klasörlere sağ tık yapınca 3-4 dk sürüyor sağ tıkın gelmesi

Yok hocam format öncesi win 11 deydim böyle bir sorun yoktu yani uzun bir süredir kullanıyorum win 11 i diyebilirim. :)
Antivirüsü geçici olarak devre dışı bırakın. Paketlenmiş yazılımdır.
Bence memnun kalacaksınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı