Klasse markt klasse beyaz longteng huoyun Special Edition benzeri mouse pad önerisi

Yerli padawan

Kilopat
Daha fazla  
Hocam Huoyun Special Edition mikro dokumaya sahip hibrit yüzey diğer modeller ise bilindik kumaş yüzey. İkisi de elimde bulunduğundan rahatça söyleyebilirim ki birbirleriyle pek alakaları yok. Mikro dokuma yüzey istiyorsanız zaten ülkemizde en ucuzu bu klassenin huoyun se modeli diğer markalar çok daha pahalı zaten.

Hocam Huoyun Special Edition mikro dokumaya sahip hibrit yüzey diğer modeller ise bilindik kumaş yüzey. İkisi de elimde bulunduğundan rahatça söyleyebilirim ki birbirleriyle pek alakaları yok. Mikro dokuma yüzey istiyorsanız zaten ülkemizde en ucuzu bu klassenin huoyun se modeli diğer markalar çok daha pahalı zaten.
Ne gibi bir fark var hocam, değer mi? Çok artmış fiyatı çünkü.

Hissiyatı çok hoşuma gitti. Kumaş padlerde rastladığım o çamurumsu yüzey hissi hiç yok diyebilirim. Ani hareketlerde hızlı aynı zamanda yeterince stopping power var. PTFE skatez gerekli ama bu padi kullanmak için. FPS oyunlarını ciddiye alıyorsanız en düşük fiyatlı premium hissiyatlı mousepad bu zaten. Tiger, Aqua control, Razer Strider falan zaten çok pahalı ama illaki aralarında kalite farkı da vardır tabi. FPS oyunları oynamıyorsanız çok da gerekli olduğunu düşünmüyorum bu fiyata. Daha geçen ay istediğim desenini 210 liraya almıştım gerçekten çok artmış.

Hissiyatı çok hoşuma gitti. Kumaş padlerde rastladığım o çamurumsu yüzey hissi hiç yok diyebilirim. Ani hareketlerde hızlı aynı zamanda yeterince stopping Power var. PTFE skatez gerekli ama bu padi kullanmak için. FPS oyunlarını ciddiye alıyorsanız en düşük fiyatlı Premium hissiyatlı mouse pad bu zaten. Tiger, Aqua Control, Razer Strider falan zaten çok pahalı ama illaki aralarında kalite farkı da vardır tabii. FPS oyunları oynamıyorsanız çok da gerekli olduğunu düşünmüyorum bu fiyata. Daha geçen ay istediğim desenini 210 liraya almıştım gerçekten çok artmış.

Anladım, çok sağ olun hocam. FPS oyunları oynuyorum.

Merhaba iyi sosyaller! Bu ürünü alacaktım ama fiyatı inanılmaz artmış ayrıca stokları da tükenmiş. Başka öneriniz var mı? Kl-asse Markt Klasse Kanagawa Huoyun Special Edition 48x40x4 Mm Gamer Oyuncu Mouse Pad Mousepad Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Yerine bunu buldum ama nasıldır bilemedim. https://www.hepsiburada.com/klasse-...mouse-pad-p-HBCV00000S5UOK?magaza=KlasseMarkt
Stoklar yeni modellerle beraber Ağustos ayında yenilenecek.

Geri
Yukarı