Klasse vs porge mouse pad

Yer
Niğde
Merhaba beyaz tema ekipman için beyaz bir mouse pad arıyorum. Şu an aklımda olan 3 tane seçenek var;

Aslında 2 seçenek vardı porge sakurayı arattım tekrar, bu çıktı şimdi onu da atayım dedim :D

Şu an xrades RGB bir mouse pad kullanıyorum ve memnun değilim. Çoğu yerde xrades ve porge aynı denmiş ama RGB modellerin düz modellere göre çok daha kötü olduğu söylenmiş. Klasse hakkında pek fikrim yok.

Klavyemde birkaç tane kırmızı tuş olduğundan porge de kırmızı detaylar hoşuma gitti. Klasse de normalde hoş ama sanki rengi onu eskiye benzeten bir sarıya kaymış. Diğer versiyonları de çok sade geldi bana.

Masam 120x60 boyutunda, AOC monitör ayağım 25cm civarında aslında ama onu biraz geriye itip masa arkasında boşluk oluşturmayı planlıyorum. Kablolar rahat dursun diye zaten bir miktar boşluk bırakıp öyle yapıyordum önceden. Kısaca 90x40'a karar verdim beğenmezsem Amazon olduğu için kolay iade hakkım da var :D

Bende 3 gundur aynı seylere bakıp bakıp duruyorum hocam benım de sıstem beyaz hatta kasayı da komple beyaza boyıcam.

Ben porgeyi kullanıyorum klasse bir nebze daha kaliteli ancak xrades alt segment kalıyor bunlara göre klasse>porge>xrades

Klasse'de neden 70x30 olculerı goremedım masam 75 cm enlemesıne 90 cok abes kacıyor assagıya sarkıyor :( porgede kargoyu gec getırıyor.

Klasse'de neden 70x30 olculerı goremedım masam 75 cm enlemesıne 90 cok abes kacıyor assagıya sarkıyor :( porgede kargoyu gec getırıyor.
hocam ankaradan antalyaya 1 günde getirdiler porgeyi

Bende 3 gundur aynı seylere bakıp bakıp duruyorum hocam benım de sıstem beyaz hatta kasayı da komple beyaza boyıcam.
Benim sistemim siyah aslında ama odam tamamen siyah beyaz bir temaya sahip. Klavye alcaktım güzel beyaz birşey buldum onu almışken dedim hepsini beyaz yapayım ve çıktım bu yola. Sistem birazdaha bekleyecek ilk olarak ekipmanlar :D
Ben porgeyi kullanıyorum klasse bir nebze daha kaliteli ancak xrades alt segment kalıyor bunlara göre klasse>porge>xrades
Memnunmusun hocam? Klasse ile aralarında devasa bir fark var mı?
Geç gelmesi pek önemli değil diğer ekipmanlar da yd den geldiği için geç geliyor zaten :D

Benim sistemim siyah aslında ama odam tamamen siyah beyaz bir temaya sahip. Klavye alcaktım güzel beyaz birşey buldum onu almışken dedim hepsini beyaz yapayım ve çıktım bu yola. Sistem birazdaha bekleyecek ilk olarak ekipmanlar :D

Memnunmusun hocam? Klasse ile aralarında devasa bir fark var mı.

Geç gelmesi pek önemli değil diğer ekipmanlar da yd den geldiği için geç geliyor zaten :D
Hocam asla devasa bir fark yok. Sadece kumaşı yarım puan daha iyidir o kadar.

Bembeyaz ve siyah temalarının olduğu bir sistemde klasse tercihim olur.

Ayrıca porgede sakura değil erik çiçeği motifleri bulunmakta. Tercihim porge olurdu ama...

Yeni konular

Geri
Yukarı