Klasse vs porge mouse pad

Fotoğraf atma şansınız var mı? 🫠

Hayır, porgeyi 90x40 yapınca aynı fiyata geliyor ikiside. Yinede porge alacağım gibi.
pardon hocam ben 70x30 modellerini karşılaştırmıştım 3 hafta önce bu arada glorius element ice'a da bakabilirsiniz

Biraz küçükler sanki 😅
Emin misiniz?

1694890046204.png

Biraz küçükler sanki 😅

Kanka vallahi cok kasmaya gerek yok bilgisayarcıdan 2 yıl once 50 TL'ye 70x30 aldım hala kullanıyorum kayıyor mu kayıyor boş ver goruntu kalıtesı olarak en ıyıs porge bu arada ve klasse de aşırı koku sorunu var kımyasal al gec ben oyle yapacağım.

Masam 120X60. Anladığım kadarıyla 50x50 gibi bir şey bu mouse padler. PC masanın üstünde olacağı için biraz garip olur klavyenin yarısı üstünde yarısı aşağıda :D ya da çok uzun bir kola sahip olup klavyeyi diğer yana koymam gerek. Zaten biraz pahalılar.

Kanka vallahi cok kasmaya gerek yok bilgisayarcıdan 2 yıl once 50 TL'ye 70x30 aldım hala kullanıyorum kayıyor mu kayıyor boş ver goruntu kalıtesı olarak en ıyıs porge bu arada ve klasse de aşırı koku sorunu var kımyasal al gec ben oyle yapacağım.

Hocam kişiden kişiye değişiyor aslında bu. Ben de başta sizin gibi diyerek aldım herkes xrades RGB alma diyordu dedim mouse pad kaysın yeter 150TL veriyorum o kadar çöp olmaz herhalde dedim. Şu an acı çekiyorum resmen. Hissiyatı da çok etkiliyor bu mouse padler. Koku da geçici birşey ama görüntü konusunda katılıyorum.

Masam 120X60. Anladığım kadarıyla 50x50 gibi bir şey bu mouse padler. PC masanın üstünde olacağı için biraz garip olur klavyenin yarısı üstünde yarısı aşağıda :D ya da çok uzun bir kola sahip olup klavyeyi diğer yana koymam gerek. Zaten biraz pahalılar.

Hocam kişiden kişiye değişiyor aslında bu. Ben de başta sizin gibi diyerek aldım herkes xrades RGB alma diyordu dedim mouse pad kaysın yeter 150TL veriyorum o kadar çöp olmaz herhalde dedim. Şu an acı çekiyorum resmen. Hissiyatı da çok etkiliyor bu mouse padler. Koku da geçici birşey ama görüntü konusunda katılıyorum.
Hocam kesinlikle önemli. Ben ucuzdan porgeye geçince devrim yaşadım resmen. Porgeyi alın geçin hocam hem güzel gözükür.

Eki Görüntüle 1946359
Cevap yazan herkese teşekkürler. Amazon'un verdiği rahatlık ile aldım geçtim :D

Hocam RGB mouse padlerde kesınlıkle konfor sıfır sadece yanlara yanarlı donerlı ısık takalım satalım kafası yuksek marka modeller de anca o kalıte olur ben de Preo'nun almıstım A101'den kac yıl once ve elım yanıyordu mouse kaydırınca kızarıyordu cok kalıtesız oluyorlar genel de sade ya da ıste bu tarz nadır baskılılar guzel oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı