Klavye ayarları değişti

stevesm1221

Hectopat
Makaleler
3
Oyundayken windows tuşuna basıp masaüstüne girmek istedim. Önce girmedi. Ancak bir kaç kere bastığında giriyordu. Bende öyle yaptım ve işimi hallettikten sonra oyuna geri girdim ancak tuşarın işlevi değişmiş.S harfine tıkladığımda arama yerine giriyor. E´ye tıkladığımda dosya gezginini açıyor. G´ye tıkladığımda Xbox Game Bar açıyor vs .Google ekran klavyesiyle yazdım bu konuyu.

Bana da 2-3 defa böyle bir şey olmuştu, klavyeden Windows tuşuna bir kaç defa daha basarak düzelttim, başka bir arkadaşım Görev Yöneticisi üzerinden explorer.exe görevini yeniden başlatarak düzeltmişti. İki türlü de denemeni öneririm.

Bilgisayarı kapatıp açmayı dene.
Oldu teşekkürler. Konuyu açarken soru yerine konuyu seçtiğim için cevabınızı en iyi cevap olarak işaretleyemiyorum özür dilerim. Çözüldü olarakta işaretlenmiyor öyle yapınca.
Bana da 2-3 defa böyle bir şey olmuştu, klavyeden Windows tuşuna bir kaç defa daha basarak düzelttim, başka bir arkadaşım Görev Yöneticisi üzerinden explorer.exe görevini yeniden başlatarak düzeltmişti. İki türlü de denemeni öneririm.
Windows tuşuna bayağı kez bastım bir şey olmadı. Bilgisayarı yeniden başlattığımda düzeldi ancak oyun save olmamıştı ve save etmem için klavyeye ihtiyaç vardı. Anlayacağınız 1-2 görev çöpe gitti.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı