Klavye basılı tutunca tek tek basıyor

Gojou Satoru

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar klavye aldım. Masaüstünde sorunsuz kullanıyorum. Fakat oyunlarda çok büyük sıkıntılarım var. Karakterler basılı tutsam da tek tek basıyormuşum gibi yürüyor. Zula, CS:GO, Valorant'da yaşıyorum bu sorunu. Bu arada bu sorun bir tek Among Us'da olmuyor. Yapabileceğim bir şey var mı?

Windows'un arama yerine "klavye" yazıp karşınıza çıkan "klavye" yazısına tıkla. Daha sonra görseldeki gibi yap.
Eki Görüntüle 857284
Herhangi bir tuşa basılı tutarken mi oluyor?

Evet ustam. Basılı tutarken oluyor. Google'de W ya basılı tuttum. Herhangi bir takılma söz konusu değil.

Hocam o fn+q diye biliyorum ve maalesef klavyede fn yok :(

Burada ki işlemi deneyin. Belki fayda sağlayabilir.

"Benzer konular"a bakınca klavyen ile çok sorun yaşamışsın. Büyük ihtimalle klavyen sorunlu.

Şimdi dikkat ettim. Oradaki konuların hepsi benim. Eyvah eyvah :)

Burada ki işlemi deneyin. Belki fayda sağlayabilir.

Hocam benim BIOS'um fare ile gezinilebilenden. Advanced ayarlara girdim ama o Action keys ayarını bulamadım.
"Benzer konular"a bakınca klavyen ile çok sorun yaşamışsın. Büyük ihtimalle klavyen sorunlu.

Hocam ben klavyeyi aldığım bilgisayarcıya sordum. Taktığın portta sıkıntı olabilir gel bir temizleyelim kasayı dedi. Mouse ile klavyenin yerlerini değiştirdim. Klavye yine sorunlu, mouse sorunsuz. Ne deyim ben bu adama?

Geri
Yukarı