Klavye farklı tuşlara basıyor

Katılım
18 Ekim 2020
Mesajlar
23
Merhabalar,
Klayeme bu akşam bir şeyler oldu. Numlock tuşlarına basınca uyku moduna geçiyor Q'a basınca Q1 yazıyor normalde Q yazması gerekirken üstündeki sayıyı da yazıyor. Diğer harfler için de geçerli. W2 E3 r4 y5 vs. diğer tuşlari da bozuldu alakasiz özelliklere sahip oldular. Caps Lock yapışkan tuşları açıyor vs. Bir de sorun yapışkan tuşlardan değil kontrol ettim, sürücüsü de güncel. Harici bir Q klavye masaüstü bilgisayar. Yardımlarınızı bekliyorum.
 

Melisa38

Picopat
Katılım
14 Ocak 2021
Mesajlar
273
Bu durum bende... Laptopta kahve dökülmüştü, sonra tuşlar dediğiniz gibi tuhaf tuhaf yazmaya başladı vs. Ancak klavye değişimi yaparak çözüldü.
 
Son düzenleyen: Moderatör:

Erdemtgl

Picopat
Katılım
27 Mart 2021
Mesajlar
546
Çözümler
1
Hocam Windows'tan klavye dilinin Türkçe olup olmadığına bakabilir misiniz? Bende de uzun süre oyundan sonra İngilizce oluyordu, farklı tuşlara basıyordu. Ama sizde sanırım bir sorun var klavyede, bence farklı bir klavyede deneyin. Bozulmuş olabilir.
 
Son düzenleyen: Moderatör:
KS
T
Katılım
18 Ekim 2020
Mesajlar
23
Dün üzerine su dökmüştüm. Kurutayım, belki arasında kalmıştır diye fön makinesiyle kurutayım dedim. YouTube'a dalmışım, maalesef klavyenin yarısı eridi arkadaşlar. Sanırım göz değdi, daha yeni bir klavyeydi. Hepinize cevaplardan dolayı teşekkür ederim.
 
Son düzenleyen: Moderatör:
Yukarı