Klavye hızlı yazmada rekorumu kırdım

90 seviyelerinde çıkartmak mümkün ortalama herkes tarafından. Benim merak ettiğim; dünya genelinde bu rekorun sahibi kim ve skoru kaç :) 220 yapabilen var mıdır mesela?
200 seviyelerinde yapan var. Ben anlam veremiyorum nasıl yapıyorlar parmakları aynı anda kaç tuşa birden basıyor gerçekten çok ilginç.

''T sustum kırmızı araba'' diye diye alışıyorlar:)

''T sustum kırmızı araba'' diye diye alışıyorlar:)
Zamanında ben de server açtığım için yakından biliyorum o muhabbetleri :) T sustum oyununda çok iyiydim ama bu göz kontağı da gerektiriyor. Yanlış bir tuşa bastığında tamamen bitiyorsun, skorun düşüyor.

Birilerinin yaptığı ve sonucunda mutlu olduğu şeyler senin için önemsizse vay haline!
Dostum ben klavye hız testinde rekor kırıp forumda paylaşmam. Öyle bir sevinirim geçer. Birisinin yaptığı şey sonucunda mutlu olması benim için neden önemli olsun ki zaten onu anlamadım ? Edebiyat yapmayalım yani boşuna dostum. İyi günler.

@NobodyAnymore sen neden her şeye böyle değişik tepkiler veriyorsun ? Bak bu iki oldu bir kaç konu da daha gördüm seni, insanlara karşı düzgün davranışlar sergile; ne hakla insanları eziyorsun, dalga geçiyorsun ? Kimsin sen ? Hoşuna mı gitmedi ? Yorum yazma geç ne diye adamı eziyorsun yok işte bravo dünyayı kurtardın falan ! İşine bak, insanları rahatsız etme. Seni ilgilendirmeyen konulara da karışma.

Dostum ben klavye hız testinde rekor kırıp forumda paylaşmam. Öyle bir sevinirim geçer. Birisinin yaptığı şey sonucunda mutlu olması benim için neden önemli olsun ki zaten onu anlamadım ? Edebiyat yapmayalım yani boşuna dostum. İyi günler.

Eğlence amaçlı açmıştım ama teşekkür ederim şevkimi kırdığın için. Emin ol bu dünyaya senden daha çok katkı sağlamışımdır madem merak ediyorsun. Özelden de anlatırım çekinmem.

Kardeşim ilk olarak "Bravo dünyayı kurtardın" şeklinde bir cümle kurmadım. Cümleyi kendi kafana göre şekillendirip yazma. 2. olarak ben @blackdeadly ile dalga geçmedim, alay etmedim veya bel altı vurmadım. 3. olarak seni ilgilendirmeyen konulara karışma diye bir cümle de kuramazsın bu forum da herkes düşüncesini belirtebilir. 4. olarak bir daha benimle böyle artist bir şekilde konuşma yoksa seninle başka bir şekilde konuşacağız. 12 yaşında çocuksun insanlarla uğraşma hadi iyi akşamlar.

Bu arada eminim dünyaya çok fazla katkın olmuştur. Dünya sayende çok daha iyi bir yerde.
1-Cümleyi direk alıntı yapmadım ama onu demek istedin çok mu farklı şeyler dedin?
2-Dalga geçtin, kendisini ezecek şeyler sarf ettin.
3-O zaman sende kalkıp insanların açtığı konulara gelip "çok büyük iş becerdin, dünyayı kurtardın" gibi şeyler yazmayacaksın.
4-Dene bakalım o konuşma biçimini.
12 Yaşında çocuğum demek ? Anladım...

Şimdilik de rekoru ben alıyorum, uğraşılsa daha iyisi yapılır elbet.
Taktiği aslında kendinizi kasmadan sakin bir şekilde yaparsanız kendi rekorunuzu kırabilirsiniz.

typing-test_7_DN.jpg

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı