Klavye ışığı kendiliğinden kapanıyor

Klavye ışığının süresini ayarlamanın nasıl yapıldığını YouTube kanalımda anlattım.
Video linki :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
1 yıl olmuş konu açılalı. Arkadaş da 1 yıldır yazmadığına göre herhalde sorunu çözmüş. Gereksiz yere hortlatmışsınız konuyu. Zaten bahsedilen laptop Acer marka, attığınız videonun HP Pavilion serisi için olduğunu söylemişsiniz. Her laptopta aynı yöntemle yapmak mümkün değil.

1 yıl olmuş konu açılalı. Arkadaş da 1 yıldır yazmadığına göre herhalde sorunu çözmüş. Gereksiz yere hortlatmışsınız konuyu. Zaten bahsedilen laptop Acer marka, attığınız videonun HP Pavilion serisi için olduğunu söylemişsiniz. Her laptopta aynı yöntemle yapmak mümkün değil.

1 yıl olmuş konu açılalı. Arkadaş da 1 yıldır yazmadığına göre herhalde sorunu çözmüş. Gereksiz yere hortlatmışsınız konuyu. Zaten bahsedilen laptop Acer marka, attığınız videonun HP Pavilion serisi için olduğunu söylemişsiniz. Her laptop yıl olmuş konu açılalı. Arkadaş da 1 yıldır yazmadığına göre herhalde sorunu çözmüş. Gereksiz yere hortlatmışsınız konuyu. Zaten bahsedilen laptop Acer marka, attığınız videonun HP Pavilion serisi için olduğunu söylemişsiniz. Her laptopta aynı yö
Efendim olaylara biraz at gözlüğü ile bakmışınız. Amacım bu arkadaşa yardımcı olmak değildi. Zaten dediğiniz gibi adam 1 yıl önce yazmış , büyük ihtimalle bu olayı unutmuştur bile. Amacım bu bilgisayarı yeni alan, formlarda sorulmuş sorulardan cevap arayanlara cevap vermekti. Üstelik kendi Hub uygulaması olmayan çoğu bilgisayarda çözüm yöntemi böyle. İlla aynı model , aynı marka olmasına gerek yok. Adam en azından BİOS'tan yapılacağını öğrenmiş olur. Bir dahakine bu kadar kararlı bir şekilde eleştirmezseniz herkes adına teşekkür ederim.

Efendim olaylara biraz at gözlüğü ile bakmışınız. Amacım bu arkadaşa yardımcı olmak değildi. Zaten dediğiniz gibi adam 1 yıl önce yazmış , büyük ihtimalle bu olayı unutmuştur bile. Amacım bu bilgisayarı yeni alan, formlarda sorulmuş sorulardan cevap arayanlara cevap vermekti. Üstelik kendi Hub uygulaması olmayan çoğu bilgisayarda çözüm yöntemi böyle. İlla aynı model , aynı marka olmasına gerek yok. Adam en azından BİOS'tan yapılacağını öğrenmiş olur. Bir dahakine bu kadar kararlı bir şekilde eleştirmezseniz herkes adına teşekkür ederim.
Benim laptopum da HP pavilion 15-dk bios ta o ayarı göremedim bende yok acaba bilgin var mı ?

Geri
Yukarı