Klavye kolay yoldan nasıl bozulabilir?

Hocam şuan 240 tl felan ama siteye özel gaming geceleri oluyor 184 tlye düşüyor
240 tl kardeşim az para değil yinede sen bilirsin 3 tuş aynı anda basamayan klavye alırsan 45 liralık sade kullanımlık klavye ile aynı işi yapar sadece rgb ve tasarımına para basmış olursun benden söylemesi multimedya tuşlu almanı tavsiye ederim oyunlarda ses açma kapama video oynatma vs çok rahat oluyor.Buna dikkat et.

240 tl kardeşim az para değil yinede sen bilirsin 3 tuş aynı anda basamayan klavye alırsan 45 liralık sade kullanımlık klavye ile aynı işi yapar sadece rgb ve tasarımına para basmış olursun benden söylemesi multimedya tuşlu almanı tavsiye ederim oyunlarda ses açma kapama video oynatma vs çok rahat oluyor.Buna dikkat et.
Hocam öneriniz için teşekkürler bilgisayarda fazlasıyla oyun oynayan birisiyim bu yüzden böyle klavyeleri tercih ediyorum oyun oynarken şuanki kullandıgım klavyeler çok zorluk yaşatabiliyor bir örnek vereyim dbd oyununu biliyorsunuzdur belki (Dead By Daylight) pencereler var katilden kaçmak için adamlar kosarken aynı anda zıplayarak hızlıca pencereden atlıyor ben kosarken pencereye geldiğimde w tuşunu bırakıp shift + space basıp atlamak zorunda kalıyorum ve bu bana büyük bir zaman kaybı yaşatıyordu o yüzden kararımdan dönmemeyi düşünüyorum
Klavyenin içini açıp kabloları sökebilirsiniz :D
Hocam ne yazıkkı evi aradım tornavida bulamadım :D
Klavyenin girişinden 12 Volt elektrik verin.
Hocam nasıl 12 volt vericem bir de yanık kokmazmı?
Klavyenin içini aç, ince kabloları kes, tuşların arkasına tornavida sok, kaleyi içerden fethet. 😁
Hocam evde tornavida yok
USB giriş ise o içindeki beyaz şeyi çıkartın hocam. Eski pin girişli ise bi iki tanesini yamultup kopartıverin. 😂
Deniyeceğim

Son düzenleme:
Hocam evde tornavida yok
Klavyeye minimum hasari vererek sanki siz kirmamissiniz gibi gostermenin en basit yolu kablonun orta yerlerinden bicakla hafifce delik acip orayla oynayin icindeki kablolar kopana kadar, kabloyu tamamen ayirmamaya ozen gosterin ama. Gorunurde hasar birakmak istiyorsaniz tuslari cikartip altindaki plastikleri kirabilirsiniz.

Klavyeye minimum hasari vererek sanki siz kirmamissiniz gibi gostermenin en basit yolu kablonun orta yerlerinden bicakla hafifce delik acip orayla oynayin icindeki kablolar kopana kadar, kabloyu tamamen ayirmamaya ozen gosterin ama. Gorunurde hasar birakmak istiyorsaniz tuslari cikartip altindaki plastikleri kirabilirsiniz.
Beyler son durum izni koparttım kola döktüm bi tuşa basınca başkasınada basıyordu ve tuşların icindeki parcayi cikarttim tuşlar göçtü dedim aslında bugün tuşları cıkartmıştım ve annem gördü bende tuşları takınca bozuldğunu söyledim

Yeni konular

Geri
Yukarı