Klavye lube yaparken Bosch marka gres yağı kullanılır mı?

Arkadaşlar krytox, super lube vb markaların yağları çok pahalı. Acaba bu yağlar ile lubed yapılır mı? Bir de Switch sökücü Türkiye'de saçma sapan fiyatlara acaba uyguna satan yer var mıdır?

Hocam ne için kullanacaksınız stabler içinse alınır ama Switch içinse sakın almayın. Ben Custom klavye toplayıp satıyorum, modluyorum ama artık bıraktım Switch için ince şeffaf viskozitesi düşük bir gress alın hatta örnek vereceksek oda suyun viskozitesiden biraz yüksek gress işinizi görecektir Switch için.

Hocam ne için kullanacaksınız stabler içinse alınır ama Switch içinse sakın almayın. Ben Custom klavye toplayıp satıyorum, modluyorum ama artık bıraktım Switch için ince şeffaf viskozitesi düşük bir gress alın hatta örnek vereceksek oda suyun viskozitesiden biraz yüksek gress işinizi görecektir Switch için.

Hocam YouTube'dan baktığımda bayağı katı yağları kullanıyorlardı. Açıkçası benim Shift, enter gibi tuşları zaten güzel yaglamışlar tok ses çıkıyor zaten. Harf tuşları sinirimi bozuyor sadece PCB altına çift kat kağıt bant koydum, klavye kasasına pamuk koydum tabii etkisi oldu ama tuşlarda daha tok ses istiyorum. Önerebileceğiniz bileceginiz cebimi zorlamayacak yağ var mıdır acaba?

Hocam YouTube'dan baktığımda bayağı katı yağları kullanıyorlardı. Açıkçası benim Shift, enter gibi tuşları zaten güzel yaglamışlar tok ses çıkıyor zaten. Harf tuşları sinirimi bozuyor sadece PCB altına çift kat kağıt bant koydum, klavye kasasına pamuk koydum tabii etkisi oldu ama tuşlarda daha tok ses istiyorum. Önerebileceğiniz bileceginiz cebimi zorlamayacak yağ var mıdır acaba?

Hocam onun icin piayasadi yaglari arastirmam lazim elimde yag vardi ama şu an bilmiyorum maalesef.

Gress çok katı bir yağ kullanılmaz, sıvı gress belki olabilir ama tavsie etmem. Lube denilen bu iş için üretilmiş yağlar var onlar ile yağlama yapabilirsiniz. Lube kullanmayacaksanız başka bir şey ile yağlamanızı tavsiye etmem.

Amazon.com.tr hocam bu yag. Puanina bakmayin krytox kadar etkilidir bende kullandim krytox kullanmadan once bayagi iyidir.

Hocam çok sağ olun. Son olarak Switch sökücü nereden bulabilirim? Bir de incelikleri nelerdir? Fırça ile uygulamam lazım sanırım.

Gress çok katı bir yağ kullanılmaz, sıvı gress belki olabilir ama tavsie etmem. Lube denilen bu iş için üretilmiş yağlar var onlar ile yağlama yapabilirsiniz. Lube kullanmayacaksanız başka bir şey ile yağlamanızı tavsiye etmem.

Hocam Silikon Yağı Çok Amaçlı Kullanıma Uygun 100Ml Fiyatları ve Özellikleri
Arkadaş daha önce kullanmış bu da mı kullanılmaz?

Hocam bu da Switch'leri yağlamak için kullanilir ve fırça ile uygulayın.

Resimdekinden farklı bir yağ geliyor. Gateron optik red Switch'leri yağlamak için kullandım ve çok memnun kaldım şu anlık. Umarım içerikte oynanma olmamıştır ve ileride plastiğe zarar vermez.
Birçok insan klavye için almış hocam memnunlar umarım bende de sorun çıkarmaz ileride Switch plastiğine falan zarar verir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı